Uništen radar !!

Uništen radar !!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a ja sam, u prvi mah, kad sam procitao naslov teme, mislio da se neko zapucao autom u kameru, pa kontam, poBogu brate, kako ce je razvaliti, stub precnika ~30cm, kladim se da je punjeno zeljezo :pPPPP mater im pohlepnu, da se njihova oprema ne razvali...ihh...
 
Član
Da smo pametni svi bi ovako..prestali puniti dzepove guzonjama...kojima ***** mater ovako javno et...
 
Član
poKle je napisao(la):
a ja sam, u prvi mah, kad sam procitao naslov teme, mislio da se neko zapucao autom u kameru, pa kontam, poBogu brate, kako ce je razvaliti, stub precnika ~30cm, kladim se da je punjeno zeljezo :pPPPP

može se razvaliti i to kako 2 puta su se zapucali u nju otišla kamera i stub u tri p.m :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
e haj zaboji onu na stupu, privrnutu za most :lol: treba zvat vatrogasce da pripomognu sa merdevinama :lol::lol:
 
Član
sve se moze kad se hoce, lijepo upratis samo kabal sto napaja kameru i lagano ga precvikas.....taman da je 100000000 metara od zemlje mora se napajati sa zemlje hehehehehhehe
 
Član
a zna li ko za sta je predvidjen onaj drugi stub na Stupu, stoji odmah do tramvajskih tracnica poslije semafora? nema nista na njemu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top