Unisten prednji deo Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI

Unisten prednji deo Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI

Pozdrav svima.

Ima evo skoro mjesec dana kako sam imao saobracajnu nezgodu i hvala Bogu prosao sam bez i jedne ogrebotine. Ono sto hocu sve forumase da pitam jeste sljedece. Posto sam unistio prednji deo auta koji ukljucuje prednju masku,far i od silnog udarca sam pomjerio prednji nosac maske. Auto je odvezen na popravku i evo mjesec dana je prošlo od kako je odvezen na popravku. Prica koja mi je servirana je da se radi na tom prednjem nosacu. Zanima me da li se neko razumije koliko je to limaru potrebno da popravi taj prednji nosač koji se nalazi iza maske?
 
Član
Nismo te najbolje razumjeli, od "nosaca" imas jedino prsa koja se ne popravljaju i aluminijsku gredu. Kod koga si odvezao i de tacno objasni o cemu se radi. Svaki kvar se moze uraditi za mjesec dana, s tim da ima ljudi prebukiranih pa nemaju vremena.
 
Evo o cemu se radi, lakse ce te razumijet i shvatit sta pričam ako stavim slike.Na slici 3 gdje viri ovaj savijeni nosac majstor govori da je potrebno njegovo ispravljanje i sredjivanje.Koliko je onda potrebno po misljenju svih vas da limar taj nosač popravi i koliko je potrebno za cjelokupnu popravku svega ovog?image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg
 
Član
Ako mislis da je auto predugo na popravci, u pravu si. Sve se to brzo napravi, sastavi, ofarba i gas. Fora je sto je mozda zauzet i uzima sitne, brze poslove gdje je fina para, a malo vremena potrebno, a vise havarisana vozila se ostavljaju sa strane dok ne dodju na red. Tako rade svi.
 
Poslednja izmena:
Član
Ovo na audiju je posao od 10 dana za jednog radnika i to da ne radi pod stresom i punim gasom, sto ogy rece uzeo je tebe al sad uzima lakse poslove i njh radi, kad nema sta radit onda uzme audija
 
Moze se to i prije uraditi ... ako ti je auto potrebno, pritisni ga da to malo ubrza i vidjet ces kako se auto popravlja, ovako te drzi u "rezervi" jer ima vise posla na tvom autu i radi ove sitne poslove na jedan dan i kad nema nikoga radi na tvom... daj mu rok od 10 dana da to popravi ili mu kazi da ces auto voziti drugome ... kako ne volim kad majstori petljaju sa pricom, pa ako si uzeo neko auto, zavrsi ga ili ako ima posla, zaposli jos nekog pa ne mozes 10 auta istovremeno raditi ...
 
Član
Samo ti njega malo pritisni, ne rece kome si ga odvezo. Ako ti bude trebao jak limar, povoljan samo javi (hidraulika, cuda, iskustvo idr.). A pri tome jako povoljan.
 
Prijatelj mi je preporucio majstora Mirso se zove.Uzeo je moj broj i dog smo se da zove kad odradi.Frajer me zvao i 12.10 pare mu odneo.Rekao mi to je pri kraju.Eto sjedim i sad cekam da kaze dodji po auto.Nisam expert za te popravke al nisam odvezao Mig 29 na popravku. Al u potpunosti se slazem sa i vjerujem da skoro svaki tako majstor radi tamo drugima neke lakse popravke a od ovog koji ima kvar ostavi za kasnije. Kao sto Oggyy i Dzeniii rekose.
 
Član
Prijatelj mi je preporucio majstora Mirso se zove.Uzeo je moj broj i dog smo se da zove kad odradi.Frajer me zvao i 12.10 pare mu odneo.Rekao mi to je pri kraju.Eto sjedim i sad cekam da kaze dodji po auto.Nisam expert za te popravke al nisam odvezao Mig 29 na popravku. Al u potpunosti se slazem sa i vjerujem da skoro svaki tako majstor radi tamo drugima neke lakse popravke a od ovog koji ima kvar ostavi za kasnije. Kao sto Oggyy i Dzeniii rekose.
Gdje se on nalazi ?
 
Član
Kake pare unapred boze dragi....pare se daju na kraju...kad pogledas auto ...ako si zadovoljan platis ga i dadnes mu na kafu,...nema nista gore kad se covijek stidi reci da nije zadovoljan za svoje pare...halo ti njega placas....ima da mi reknes tacno kad ce biti auto i tad ces dobit pare...
 
Član
Pare potrosio pa mu sad mrsko raditi...pogrijesio si to ....sad te vuce za nos. Moras malo dosadan biti ili grublji stav
 
Da, sad je majstor u poziciji da te vuce za nos jer si platio nesto sto nije uradjeno .. sad se mozes sa njim samo peglati i ganjati da ti to uradi ili da ti vrati pare i auto sto je malo vjerovatno ... nikad ali nikad ne placaj nesto dok se ne uradi .. ljudi moji, nista se unaprijed ne placa, samo se daje avans kao garancija da si ozbiljna musterija ... moj savjet ti je da mu prvo das rok da ti to uradi jer ti treba auto ... ako to ne uradi, ako imas vremena, otidji mu u radnju i vidi sta radi i zasto tvoje auto ne popravlja ... ako bude radio neko drugo auto, zauzmi grublji stav i daj mu do znanja da se nedas vuci za nos ;)
 
Top