ukraden password

ukraden password

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eto neko mi je na msn-u i facebook-u, i vjerovatno me blati:icon_mad:
sifre je promjenio...
sta sad da radim ljudi, helppp:icon_cry:
kakvih bolesnika ima, sad sam na fb "mali ali pali"
 
Legend
ne kontam kako vam neko moze uzeti
doduse i meni se to jednom desilo kad mi je bivsa cura uzela, al je vratila :icon_evil::icon_evil:

ugl, pokusao preko maila da promjenis password za fb..
 
BHT Ovisnik
kako mrzim ljude kad te gluposti radi,sta ima on od toga:icon_mad: samo vidi da te na fejsu nisu administratori privremeno iskljucili zbog prebukiranosti,meni je tako 2 puta bilo i kad im posaljem mail vrate mi:icon_smile:
 
Legend
zeznuta situacija valjda ces to rijesiti, ja sam sad sifru promjenio ona mi bila laka za provaliti
 
Desava se da admini udju na tvoj profil i prave se budale, jer na stranicama na kojima ti dodje konfirmacija USER NAME I PASWORD imaju uvid..Meni se desilo 1 da je moderator iskoristio moje ime i PW i pisao brljotine po forumu :icon_mad: Poslije se pravio lud no sreca pa sam uspio dokazati da nisam sa svoje IP adrese bio ONLINE...Sve u svemu veliki shit....
 
Član
ma ne kontam koji bolesnik mora biti to, zasto ga uopste moze zanimati neciji zivot, sad pise gluposti na fb-u, promjenio pass i sad se mogu hebat:icon_mad:
kome da posaljem mail, sta da napisem, jel postoji ikakvo rijesenje, mogu mislit sto me blati rajji,, ajjjjj
 
BHT Ovisnik
meni je matični broj,a imam 2 matična,pa kome se provaljuje nek pogađa:icon_smile:
 
Član
jarane sad se slikaj..tesko da ces ga vratit...a jes zao ..kad nemozes sve isto imat sto si imo i na fb..i na msn.u ...al kad ima svakakvi ljudi
 
Član
To se u 90% slucajeva desi kada vam neko blizak zamjeri nesto. Recimo zna inoformacije o vama, ode tamo na ono tajno pitanje, i tako udje, odmah promijeni alternate mail ako ga ima, promijeni tajno pitanje, i to i bi, onda lagano od ostalih stvari trazi resetovanje passworda, i to i bi. Druga mogucnost je ubacivanje keylogera, no to je vec teze uraditi da se ne otkrije. Uglavom je ovo prvo najcesce, i s toga savjetujem jak pass koji nema veze sa vama, i ono tajno pitanje, stavite neki nigdje veze odgovor, ako ste rodjeni u xxxxx, vi stavite da ste na Mjesec-u, i onda nema sanse da pogodi iako vas zna dobro ;)
 
Član
au znaci nema pomoci, niti rjesenja:icon_cry:
a kolki debil fkt moras biti da te zanima tudji zivot, sta taj debil sad ima od toga sto je na mom msnu, il fb-u
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
au znaci nema pomoci, niti rjesenja:icon_cry:
a kolki debil fkt moras biti da te zanima tudji zivot, sta taj debil sad ima od toga sto je na mom msnu, il fb-u

Ne znam, pokusaj nekako pogoditi tajno pitanje ako je promijenjeno... Sta da ti kazem, ljudima je dosadno, zanima ih eto, mailovi, poruke i to, sve sto je tudje... U tome nalaze zadovoljstvo...Sto se tice i hotmaila i FB-a, mozes poslati mail, na FB bas i ima naglaseno u slucaju kradje, sta uraditi, pa im se obrati, moraju reagovati, sretno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top