Uhvatila lopova i koristila ga kao seksualnog roba

Uhvatila lopova i koristila ga kao seksualnog roba

Član
A btraco cim je karastistkinja, vjerovatno je konjusasta, zilava, bez sisa i zilave guzice, razbijenim nosom i ima ton glasa ko drvosjeca....da je fina parali bi nju muski pa ne bi bila tako sexualno napeta da prvog lika nokautira i iskara iz pameti :lol:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
A btraco cim je karastistkinja, vjerovatno je konjusasta, zilava, bez sisa i zilave guzice, razbijenim nosom i ima ton glasa ko drvosjeca....da je fina parali bi nju muski pa ne bi bila tako sexualno napeta da prvog lika nokautira i iskara iz pameti :lol:

:cool::cool::cool::cool:
Na to nisam nikada ni pomislio, sada mi draže što nisam bio na njegovom mjestu
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
koja kraljica ekscentricna::lol:, cim se cojk zalio znaci da je 'dobra'

neka ga jje propisno kaznila:cool:

da je bogdom vise zena pljackasa :icon_smile:
 
GTI FAN je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
haha jos se bunio :icon_smile:
Kako nece mislis da je lako namirivati nimfomanku 3 dana,vidis da su mu muda otekla.

Victor je prvo otišao u bolnicu kako bi liječio otekle testise, a nakon toga je policiji objasnio da je bio talac u frizerskom salonu, te da je bio svezan za radijator i iskorišten kao seksualni rob. Prema njegovim riječima, tokom tri dana je "jeo samo Viagru".

Ja mislim da mu je stalno bio u "zraku", ona to maksimalno koristila :cool::cool: a neznam jel lako, nisam jos probao, jesi ti:icon_question: :D
 
FirellesMonster je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
haha jos se bunio :icon_smile:
Kako nece mislis da je lako namirivati nimfomanku 3 dana,vidis da su mu muda otekla.

Victor je prvo otišao u bolnicu kako bi liječio otekle testise, a nakon toga je policiji objasnio da je bio talac u frizerskom salonu, te da je bio svezan za radijator i iskorišten kao seksualni rob. Prema njegovim riječima, tokom tri dana je "jeo samo Viagru".

Ja mislim da mu je stalno bio u "zraku", ona to maksimalno koristila :cool::cool: a neznam jel lako, nisam jos probao, jesi ti:icon_question: :D

Pa sta mislis zasto su mu mu*a natekla:lol::lol::lol: sta ce ti bolan to:) hemija, pff . . . naderes se meda i orasaa, i stoji ko vojnik:)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Nisam ja lopov gospodjo, ja sam je*ac:lol::lol:

hahaha i ja sam odmah krenuo da trazim ovaj isjecak :lol::lol: koja ludnica :lol:

doduse ovdje je poslije prvog dana bilo "nisam ja jebac ja sam lopov " :lol:
 
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
haha jos se bunio :icon_smile:
Kako nece mislis da je lako namirivati nimfomanku 3 dana,vidis da su mu muda otekla.

Victor je prvo otišao u bolnicu kako bi liječio otekle testise, a nakon toga je policiji objasnio da je bio talac u frizerskom salonu, te da je bio svezan za radijator i iskorišten kao seksualni rob. Prema njegovim riječima, tokom tri dana je "jeo samo Viagru".

Ja mislim da mu je stalno bio u "zraku", ona to maksimalno koristila :cool::cool: a neznam jel lako, nisam jos probao, jesi ti:icon_question: :D

Pa sta mislis zasto su mu mu*a natekla:lol::lol::lol: sta ce ti bolan to:) hemija, pff . . . naderes se meda i orasaa, i stoji ko vojnik:)

hahaha ma sta ja znam sto su mu natekla, mozda je i njih batinala... kazu batine su iz jaja izasle :D
 
Top