Uhvatila lopova i koristila ga kao seksualnog roba

Uhvatila lopova i koristila ga kao seksualnog roba

Član
Rus koji je pokušao opljačkati frizerski salon je postao žrtva jer ga je frizerka nokautirala, svezala golog i tri dana ga koristila kao seksualnog roba.

iktor Jasinski (32) je ušao u frizerski salon u Meschchovsku u Rusiji s namjerom da ga opljačka. No, na njegovu nesreću, plan je pošao po zlu.

Kada je je zatražio sav novac od frizerke, upao je u veliku nevolju. Dvadesetosmogodišnja Olga Zajac, koja posjeduje crni pojas u karateu, nokautirala ga je udarcem nogom u glavu, nakon čega je Jasinski završio na podu. Nakon toga ga je svezala kablom od fena i prebacila u drugu sobu gdje ga je skinula. Kako bi ga kaznila, koristila ga je tri dana kao seksualnog roba. Nakon toga ga je odvezala i pustila da ode rekavši mu da joj se "gubi s očiju".

Victor je prvo otišao u bolnicu kako bi liječio otekle testise, a nakon toga je policiji objasnio da je bio talac u frizerskom salonu, te da je bio svezan za radijator i iskorišten kao seksualni rob. Prema njegovim riječima, tokom tri dana je "jeo samo Viagru".

"On je gad. Imali smo seks nekoliko puta. Kupila sam mu nove pantalone i dala sam mu 1.000 rubalja kada je otišao", izjavila je Olga kada su je policajci ispitivali. Nakon toga su oboje uhapšeni.
 
Član
jooj ovo sam citao davno jos.. svaka joj cast
...sto mene nece ovakva jedna potrefiti, hahahah
 
Početnik
Hmm, idem i ja veceras opljackat jednu komsinicu, ponijecu i lisice nek me odmah sveze :icon_biggrin:
 
Član
Mrva je napisao(la):
jooj ovo sam citao davno jos.. svaka joj cast
...sto mene nece ovakva jedna potrefiti, hahahah

Kreni u pljacku, mozda te i potrefi :lol:

A i ja se sjecam ove vjesti od prije par godina, ne znam odakle je sad izvukose...
 
Član
Ja budale, umjesto od nje da traži malo leda da ohladi mu*a, on ode u bolnicu i policiju i tuži je
ŽEna mu sve moguće pružila i on se opet buni.
Da je meni naletiti na ovakvu, nebi se ona mene lahko otarasila, osto bi ja minimalno 5 dana
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
E moji vi, moze te li zamislit koji je to rugabet i grob od zene bio kad je za malo k*** morala vezat pljackasa za stolicu. Opet mozda grijesim, mozda je stvarno neki sretnik koji je naletio na super dobru nimfomanku :icon_biggrin:
 
Top