Ugradnja podizaca - pomoc

Ugradnja podizaca - pomoc

Član
Pozz drustvo,ev krenuo sam lagano da sredjivam svog golfica :)
nasao sam na piku pravo jefino lik prodaje komplet el podizace s prekidacima za 50 km pa mene sad zanima,sta mi tacno sve treba,osim prekidaca i motorica,sta bi mi jos trebalo?jer da se ne zeznem da krenem sastavljati pa poslije fali ovo fali ono..
ako neko zna sta sve treba pomoc dobro dosla :)
hvala....
 
Član
imas na forumu negdje temu oko ugradnje podizaca u golf 4. za cetvorku ti trebaju i drugi tapazirunzi, pa predpostavlja da je isto i za trojku.
 
Član
Pa fali ti komplet sve sa tapacirunzima. Prekidaci motorici i instalacija. Mozes ti i bez tapacirunga pa stavit onu "kapicu" ali to je glupo. Plus moras nove rucke...Sve ;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Znaju svi, ali ima jedno 25 tema o tome pa neće ljudi da se ponavljaju.;)

pretrazio sam forum ima 8 tema oko podizaca al nema ni jedan na ovaj kalup da tako kazem,ima tipa,pokvario se podizac,ili tako nesto

franki znam da mi trebaju nove rucke,mislio sam zamjeniti komplet rucke,al me zanima ovaj postojeci mehanicki sistem sto podize vrata,jel se na njega "kopca" taj motor,ima li tu nekih prepravki
 
Početnik
U slucaju cetvoorke netrebaju ti novi podizaci i oni limovi samo motoric,skine se ona "kurbla i prisarafi se motor umjesto nje,za trjku nezz tacno.
Moja preporuka:
Naabavi motorice,tapacirunge,prekidace,podizace i instalaciju.Cijene svega toga nezz tacno za trojku ali pripremi jos na to sve ruke za majstora od 50 do 100km ;)
Ugl nije jeftino barem za cvrku ali ako vec radis radi po propisu i kako treba ;)
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
U slucaju cetvoorke netrebaju ti novi podizaci i oni limovi samo motoric,skine se ona "kurbla i prisarafi se motor umjesto nje,za trjku nezz tacno.
Moja preporuka:
Naabavi motorice,tapacirunge,prekidace,podizace i instalaciju.Cijene svega toga nezz tacno za trojku ali pripremi jos na to sve ruke za majstora od 50 do 100km ;)
Ugl nije jeftino barem za cvrku ali ako vec radis radi po propisu i kako treba ;)
ja na piku stavio oglas kupujem el podizace sa svom pratecom opremom odn instalacijom,javio mi se lik iz fojnice kaze ima sve to za 50 km,od prekidaca i motorica do instalacija,samo nema tapacirunge,ja bih stavio cep na onu rupu i gore bi stavio prekdiace tako da bi to bilo kao fabricki kontas,jer 50 km je nista,malo sam sinoc trazio na netu nema nigdje shema kako se stavljaju za trojku,ima jedino za skodu feliciju kako sve ide i to univerzalni,meni je najbitnije da mi taj lik da sve sto treba od instalacija jer kad krenem da mi sta ne zafali
 
Član
Imaš čalna Elektičar na forumu kontaktiraj ga i ponesi sve to čovjek će odraditi jako kvalitetno i povoljno to mnei je radio sve na novo u dvicu el podizače. ništa nije bilo sad sve ima...sve preporuke..pozzzz:cool:
 
Član
aham hvala drug,sutra cu zvati ovog lika s pika,mene najvise brine hoce li mi taj lik dati sve sto je potrebno,jer fkt ne znam sta mi treba,da li se samo ti motori postave vec na postojece vodilice,ili sta,znas li sta mi je potrebno da bi radili kao fabricki,znam da mi trebaju,prekidaci,motorici i sta jos?
 
Top