Ugradnja plina

Ugradnja plina

BHT Ovisnik
e neznam,ođak je trebao ici al nije imao vremena isto u radica,audi 2.8,znam da imaju 2 radica,blizu jedan drugog,jedni su valjda prevaranti neki,ima i u nas ovamo negdje u hercegovini rođak mi kaze momci dobro pravo rade,al kako sam gledao po internetu i to vidim svi hvale radica,al ima do tog jos bar 2 mj. pa cu se detaljno raspitati jos na forumu,ovako opet kad ima tema valja na vrijeme znati svasta,hvala na korisnim odgovorima:cool:
 
BHT Ovisnik
da pitam,jel taj Lovato = Njegoš ,danas bio u rođaka,vec ugradio,nisam ni znao,kaze u tog Njegosa radio,odmah blizu Radica,1200km za V6 motor ,jer pricaju da je taj negdje blizu radica neki prevarant,sta li,jel to to ?
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
Nemoj kod njih supci su to....
Otidji u Lovato servis to ti je kada prodjes radice nekih 3 kilometra odmah poslije kafane Bijeli Dvor!
Znam licno covjeka po meni je najbolji u ovom poslu!

Potpis za Radica. Hem su ne usluzni, ne ljubazni, tri covjeka tri cijene kazu, zajebavaju za atest... Veliki minus od mene za njih. Plus sto kazu bit ce auto gotovo do x sati, oni ga zavrse u xyz sati. Uzas! :icon_mad:

P.S. Nisu ni stavili selne na crijeva, polomili plastike, zaborave alat ispod haube... :icon_mad:

Jedino pozitivno za alat :D
 
Član
Dino je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
Nemoj kod njih supci su to....
Otidji u Lovato servis to ti je kada prodjes radice nekih 3 kilometra odmah poslije kafane Bijeli Dvor!
Znam licno covjeka po meni je najbolji u ovom poslu!

Potpis za Radica. Hem su ne usluzni, ne ljubazni, tri covjeka tri cijene kazu, zajebavaju za atest... Veliki minus od mene za njih. Plus sto kazu bit ce auto gotovo do x sati, oni ga zavrse u xyz sati. Uzas! :icon_mad:

P.S. Nisu ni stavili selne na crijeva, polomili plastike, zaborave alat ispod haube... :icon_mad:
Covjek stalno ide na seminare, skoro je bio u Ceskoj na seminaru za fsi ubrizgavanja!

Jedino pozitivno za alat :D

Meni na nissanu su dovodno crijevo plina provukli kroz lafetu i naravno cesalo.. i slucajno primjetim,htjeo sam ih pobiti!Nisu to bezazlene stvarii!

CoL3 je napisao(la):
da pitam,jel taj Lovato = Njegoš ,danas bio u rođaka,vec ugradio,nisam ni znao,kaze u tog Njegosa radio,odmah blizu Radica,1200km za V6 motor ,jer pricaju da je taj negdje blizu radica neki prevarant,sta li,jel to to ?

Jeste Njegos, meni je napakovao sekvent na korada auto ide ko zmaj gotovo da nema razlike izmedju benzina i plina! ;)
 
BHT Ovisnik
ahaa,on kaze ne osjeti slabiju vucu nit ista,za sada je sve uredu,pa ako bude sve OK onda znaci tu:cool:
 
Član
Jos cu ovu i necu vise :lol:

Plus sto je bilo sitnih podbadanja zato sto je auto bilo sa sahovnicom :icon_mad:
 
Član
Dino je napisao(la):
Jos cu ovu i necu vise :lol:

Plus sto je bilo sitnih podbadanja zato sto je auto bilo sa sahovnicom :icon_mad:

Nisu profesionalni, sta znam mozda su oni dobri majstori, ali kod mene su zasrali...
Necu ni ja vise da covjeku kvarim temu!;)
 
Član
Ljudi da se nadovezem nasao sam ugradnju plina 500 Km A de mi recite sada na benzinu kada radi na oko 2500 rpm do 3000 rpm ostaje mi bez gasa i tusi ga nesto trza to mi poce malo prije imal tko kakav savjet Unaprijed hvala svima

hoce eko se javiti
 
Član
Melek je napisao(la):
Ljudi da se nadovezem nasao sam ugradnju plina 500 Km A de mi recite sada na benzinu kada radi na oko 2500 rpm do 3000 rpm ostaje mi bez gasa i tusi ga nesto trza to mi poce malo prije imal tko kakav savjet Unaprijed hvala svima

hoce eko se javiti



Ako je karburator kod tebe,to se desava zbog toga sto su ti difuzorom smanjili protok zraka pa ti auto na benzinu trza, ako ti ne trza kada mu postepeno dajeg gas to ti je to!
Jbg to ti je posledica jeftine ugradnje!
To mozes izbjeci tako sto ces ubusiti plinske dizne u karburator!
 
Top