Udobnost auta

Udobnost auta

niste vi jos vozili Golf 3 sa motorom u gepeku, a naprijed ko koza, ne osjecas rupe a ides preko njih šeset:lol:

za pogon mu sluzi Golf 2 dizel koji ga pogoni slep sajlom:lol:
 
Član
sto se tice udobnosti, kad sam provozao merca s klasu to je bilo to. mozda ima udobnije, ali ja niasm imao priliku da probam :icon_biggrin:
 
Član
Ja sam vozio C5, i stari (model prije redizajna) i ovu drugu generaciju (al opet model prije redizajna). Ova prva generacija mi i nije bila nesto udobna, jest mekan, al bio je mnogo bucan preko rupa. Ovaj novi je i mekan kad ga tako podesis, a i jako tih auto, sav je nekako orjentisan na udobnost. Eto koliko je tih i udoban, vozim se jednom prilikom, put nizbrdo blage krivine, picim oko 140-160 km/h, jaran koji sjedi nazad vice, ajde ne peglaj, tako nikad necemo stici. Pa reko' vozim vec 150, on zavaljen u sjediste, dize se i u nevjerici gleda brzinomjer, kaze ja kontao idemo 70 km/h :lol:
 
Član
Najvisa klasa :

Mercedes S
BMW 7
Audi A8
Citroen C6

Srednja klasa :

Mercedes E
BMW 5
Audi A6
Citroen C5
Peugeot 607

Sto se tice terenski ili SUV vozila . . .

Mercedes GL
Audi q7
Mercedes ML
BMW x6
BMW x5
Land Rover Range Rover - Sport i obicna verzija
Tojota Land Cruiser V8
 
Član
Auto Klub je jednom radio ovakvu usporedbu... Uglavnom S klasa pobijednik, negdje medju prvih 5 kako me sjecanje sluzi je i Citroen DS
 
Član
ja sam se vozio u prosloj generaciji S klase i novom C5... udobna oba auta do zla boga, mada je S klasa malo bolja, iako sam se neugodno osjecao tokom voznje, sve pazio da ne dotaknem i pokvarim sta :D
 
Novi C5 definitivno. Em su sjedista udobna, em ovjes pliva po rupama, i na kraju svega toga uopste se ne cuje lupanje tockova kada prelaze preko rupa, a kamoli da se osjeti bilo sta.

C6 je vjerovatno prica za sebe, na njemackom testu je proglasen udobnijim od tada aktuelne E klase. Da ne nabrajam malo vece Renoe. Ima i drugih modela od drugih marki, ali ko ce to nabrajati :D

Evo jedan klip :cool:

https://www.youtube.com/watch?v=dczypFna-tI
 
Top