Udobnost auta

Udobnost auta

Član
kad bi gledali udobnost i konfor koje bi vam auto bilo najjjj, al da razvrstamo po klasi...

Znači kupujete auto to vam je n01 pa sve ostalo
 
Član
meni licno S klasa mercedes najudobnija, nisam imao priliku se voziti u Citroenu C5 al sam za njega najvise hvale cuo po pitanju dobnosti
 
amg_mercedes-s-klasse-w140_r2.jpg


Kralj udobnosti svog doba. I naravno mladja braca, posle njega ;)
 
Član
ja nisam bas relevantan za tu udobnost posto mi to nije prioritet...
sigurno neki mercedes, vozio sam s klasu ovu kao gore, i e klasu , preudobna auta..tako da sto se toga tice glas s klasi..
audi takoder jako dobar, kao i ostale premium marke...
o rollsu , bentliju ne mogu pricati iako ne sumnjam u to :cool:
 
Član
Što se tiče ovih velikih lađa, nema potrebe mnogo pisati o njima, za to su i napravljene.

E sad, mislim da je smisao teme ići malo po nižim klasama i vidjeti ko šta nudi.

Renault 25, prije nekih par godina, dan danas pamtim tu gomilu elektronike i vrhunsku udobnost. Ne sjećam se kad sam nekog sreo na cesti, jako je rijedak, ali je udobnost vrhunska, a skoro svi Renault modeli iz tog doba se mogu pohvaliti istom, svako u svojoj klasi, 21, 19. Sva 3 sam imao prilike voziti i svaki ima neki svoj šmek udobnosti, mekana sjedišta i jako prijatan materijal istih.

Obratite samo pažnju na unutrašnjost 25-ice:

tuning-renault-25-v6-turbo-baccara-02.jpg


Citroen XM, nema dalje:

326424-4809-55242-citroen_xm009.jpg


Citroen C5, prva generacija, ima kum, hidraulika i ti kurci, malo sam ga vozao na par dužih relacija, stvarno ljepota za voziti ako hoćeš normalno i opušteno da stigneš, bez gasanja i sl.:

354_CitroenC520053_1251742080.jpg


Ima tu još vozila, samo da se prisjetim, a sad ispade da gotivim Francuze, naprotiv, ali što se tiče njih, nema im ravnih u tom dobu.
 
http://www.aronline.co.uk/blogs/wp-content/uploads/2010/07/autowp.ru_renault_safrane_bi-turbo_2.jpg

Renault Safrane
 
chevrolet camaro onaj u mostaru sto je bio , sta je ono onako ko da sam u kadu sjeo milina :) samo je auto nepregledno to je drama , brodina teska a stakla ko u fice nista ne vidis samo golemu haubu sa usisom :D
 
Član
ako pricamo o "normalnim autima" jedno ime se istice MERCEDES :cool: egzotika je vec prica za sebe, u to ne ulazim :D:D
 
Član
Od terenaca-SUVova, Mercedes GL i Kia Sorento (prva generacija, redizajn) su mi ono bas udobni.

U srednjoj klasi, tu je Citroen C5 novi bez konkurencije, onaj model sa hidraulicnim ovjesom. Cak mi je i VW Passat CC jako udoban u toj klasi (ali onaj model sa "Magnetic" ovjesom, kad prebacis u Comfort, bas fino pliva). Blesavo za spomenuti, al i Lancer Evo X mi je bio jako udoban.

Sto se tice MPV vozila, Citroen Picasso je tu nedodirljiv, auto je meksi od Mercedesa S-klase (bez zajebancije). Bas pliva.

Iz visoke klase sam vozio samo Mercedesa S-klasu, tako nemam s cim usporediti. Ali kako sam cuo, ona je u vrhu.
 

IGY

Član
Little Dragon je napisao(la):
chevrolet camaro onaj u mostaru sto je bio , sta je ono onako ko da sam u kadu sjeo milina :) samo je auto nepregledno to je drama , brodina teska a stakla ko u fice nista ne vidis samo golemu haubu sa usisom :D

vjeruj da ta mrcina nije udobna za voziti, fulio si temu
sad ces opet misliti da ti kontriram, ali procitaj naslov teme fino ;)

udobnost u voznji, ne udobnost sjedista i sl

najudobnije sto sam vozio je novi C5, al mi udobnost nije na prvom mjestu, draze su mi vozne karakteristike :cool:
 
Član
Najudobniji po meni su Peugeot, Citroen, Mercedes. VW nikao ne spada u tu grupu po meni su za voznju dobri komande su odlicne ali udobnost - :D
 
Top