Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Član
ma ovo ne mozes pohvatat vise:icon_mad: u 3 dana 8. udesa sto sam vidio:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Legend
juce sam vidio 2 udesa..
prvi, kod holiday inna, nazalost profesorica sa mog faxa je bila u bori..
http://ekskluziva.ba/vijest-279

poslije toga, negdje oko 22h vidio sam udes kod elektroprivrede..
http://ekskluziva.ba/vijest-280

znaci, nastavlja se :icon_cry:
 
Član
golf je isao iz pravca kina radnik prema platou skenderije, a astra od marin dvora. golf prosao kroz crveno i ovaj sa astrom ga pokupio. sreca pa su svi ok, nije niko povrijedjen...

inace astru vozio rodjakov jaran
 
Član
oko 7 sati bijeli fiat punto se zabio u znak ondje na kosevskom brdu na raskrsnici onoj kad se skrece prema stadionu kosevo nisam uspio slikati zurio pa ako ko zna sta vise nek stavi
 
Član
Ovo na skenderiji je bilo za ocekivati i nevjerovatno je sto nije cesce se desavalo.
Jer iz pravca Marijin dvora se otvori zeleno, a i iz pravca alipasine prolete na "debelo" zuto i/ili crveno svijetlo.
Sada to nije tako "strasno" osim ako neko iz pravca M.dvora ne bude u zaletu i samo prodje kroz zeleno od M.dvora prema vijecnici, a onda iz pravca alipasine ulice prema skenderiji eto nekog sa zutog/crvenog svijetla prolazi kroz raskrsnicu koja je duza u odnosu na dijelu prema vijecnici. Vozilo u zaletu iz pravca M.dvora (oicno vozi sinama, jer je to naprohodnija traka ako nema tramvaja i bude otvorena tj. niko ne stoji na crvenom) onda vozac nevidi tog iz pravca alipasine ulice, jer mu pogled zakljanja stojeci saobracaj na semaforu. Kad primjeti onda je skoro pa kasno zavisi od toga koliko brzo voze obojica.
udes2p.jpg

Bio sam u situaciji da izbjegavam svasta u toj raskrsnici obzirom da sam primjetio taj "fenomen velike nesrazmjerne" raskrsnice sa kratkom pauzom izmedju zelenog i crvenog svjetla koja se ukrstavaju.
 
Član
ma sreca i najvaznije pa niko nije povrijedjen, a auta ce biti...

prica mi rodjak i drotovi se zajebavali, jedan se odvalio smijat, ovi kontali sta mu je. on gledo u golfa i reko ovom sto je astru vozio, aaa vidi SDI, da je bio TDI nebi ti njega stigo udarit... :D
 
Član
@ edinko debeli potpis ;) al opet kontam ne može se plaho iz pravca M dvora brzo voziti 40-50 max sve ostalo je prolazak kroz crveno :icon_rolleyes:
 

wkd

Član
ja neznam kako je fraer uspio na kosevskom u onaj znak opalit... jest da su ostali ukrasi iz svatova na autu pa je vjerovatno malo popio...

Jel ima neko slika od vcrs sa Energoinvesta, cuo sam da je neki BMW udario u Feliciju..
 
Top