Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Član
Ma moze svasta da bude mom komsiji je u voznji pukla letva volana sreca pa brzo nije vozio kao sto to inace radi i gruh u Spomenike,nisane tj KAMENOREZAC :D
 
Član
skoro svaki dan sam na relaciji ilidza carsija...mogu samo reci da ima dosta ovih sumahera koje sveraju ko budale... a pored ovoga sto je uradio sam prosao na par minuta lufta
 
Član
corradoM je napisao(la):
skoro svaki dan sam na relaciji ilidza carsija...mogu samo reci da ima dosta ovih sumahera koje sveraju ko budale... a pored ovoga sto je uradio sam prosao na par minuta lufta

pomislis li ikad da ima ljudi koji zure na posao, kuci, doktoru itd itd a da je previse debila koji voze 40-50km/h u isto vrijeme misleci da svi ucesnici imaju svo vrijeme svijeta!
 
Član
Naravno da ima, cesto pomislim da je to pa kazem sebi haj, moze biti da je stvarno u zurbi. Ali bas danas evo ovaj slucaj sam presutio kad je prozujao pored mene, i eto sta se desi nakon "zurbe" ;)
 
Legend
Moze se ovo svima desit, hiljadu puta sam vozio normala kad mi je debil usao u traku, ako si u krajnjoj nemas gdje, to je sekunda da udaris.. kad ti glupan udje u traku, ako imalo brze vozis sve je manje vremena, instinktivno bjezis , motas, desno - lijevo samo da izbjegnes idiota i onda se desi to sto se desi..

Lako je reci sumaher, pljuvat po fraeru da je levat , da ne zna vozit itd itd, ali treba sagledat sve okolnosti pa tek onda pricat i pametovat..
svima nam se ovo moze desit, svi ga volimo i stisnut, i gasat izmedju auta itdi td..
 
"Očevici tvrde da je Vozač Golfa iz krajnje desne trake skrenuo u krajnju lijevu te se potom ponovo vratio u desnu traku i na kraju udario u stub rasvjete i oborio ga." Mislim da se tu nema sta raspravljati ko je kriv i zbog cega se ovo desilo. Neku noc sam vidio isto 2 kamikaze poznate su Sarajlijama mozda su i na forumu , alfa ona mala novija tamno zelena mislim da ima neki tribal na njoj i crni audi a3 . Znaci svak se voli malo ubaciti kad ima prostora i gust je al ova 2ica su ko kamikaze samo sto ne izguraju raju da prodju znaci u mrtve makaze ulaze
 
Član
Prije jedno mjesec i po' je tako pug 206 srebrni pokusao u najvecoj spici da "nesto postigne". Bas ide ispred mene, pored importane-a prema skenderiji, prvo krajnja lijevo, a onda je puni gas u krajnju desno, kad usporava kolona ispred njega. Da bi izbjegao, naglo je prikocio, sve cetiri gume se puse, ali dzaba zapucao je desnim prednjim u one visoke zute ivicnjake, skroz ga je odiglo i odbilo nazad.
 
Član
zar nije pisalo za ovu crnu cetvorku da su ucestvovala dva vozila u udesu?
sto bi moglo opravdati to vozanje po trakama. udario ga,zanio i pljus. bandera.
dovoljno je na 60 da ga je okrznuo.
mada u svakom slucaju bolje zvuci da je sumaher,da se kurcio,da je jos jedan od ubica na tockovima i slicno sto se obicno sere nakon svakog udesa u kojem ne ucestvuje grasovo vozilo.
:123:
 
Mediteran je napisao(la):
zar nije pisalo za ovu crnu cetvorku da su ucestvovala dva vozila u udesu?
sto bi moglo opravdati to vozanje po trakama. udario ga,zanio i pljus. bandera.
dovoljno je na 60 da ga je okrznuo.
mada u svakom slucaju bolje zvuci da je sumaher,da se kurcio,da je jos jedan od ubica na tockovima i slicno sto se obicno sere nakon svakog udesa u kojem ne ucestvuje grasovo vozilo.
:123:
procitaj komentare oglasio se vozac , uglavnom pored ogromnog texta pise da je bilo rano , nije popio kafu a zurio u grad . okrznuo djipa dok je isao iz trake u traku i bacilo ga
 
Član
Hjojj jest ova Skenderija kriticna :/ isto kao da je ukleta zato ja kad prolazim tu otvorim 4 oci kao sto narod kaze da nebih moram placati Labudicu Sarajevo Tuzla :icon_smile::icon_smile:
 
Član
ni meni nista nije jasno. ili je bio udes, ili misli da je ovaj zadnji o kojem se pisalo bio na skenderiji.. :icon_confused:
 
G

GoPlay

Kakav je sinoc/jutros bio udes kod Bristola? (izvor je rekla kazala)
 
Top