Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Udesi u SARAJEVSKOM KANTONU

Član
Gledajuci koliko ima taksista, oni su mi jos super. U poredjenju recimo sa policijom, nema ih toliko okolo, al vazda prave probleme. Voze ono iz krajnosti u krajnost, il voze 20 km/h ispod ogranicenja i prave guzvu ili voze fino preko ogranicenja, prolaze kroz crvena, rade polukruzno gdje se ne smije i slicno.
 
Član
Anais je napisao(la):
U jbt cuj 20 saobracajki imo :S Puno jbt... Koliko dugo vozis? Ti bas peh pravi
Od maja 97 i sve u svemu može se skupit 30 dana da nisam sjeo za volan
Mada i pored toga mislim da ima toga peh
 
Član
Kad vec pricamo o tome Meni su najgori ubjedljivo oni za volanom diplomatskih vozila :icon_mad: :icon_exclaim:
 
Član
Kad pominjete taksiste, ima ih ono bas fuj, ali ima i onih pravo super vozaca. Par puta mi se desila smijesna situacija, ja propustim 1-2 taksija da se ukljuce u saobracaj, ono kad niko nece i onda par dana oni mene pustaju u spicama ;) A najgore su diplomate sto jest jest, onaj Albanac na crnom Passatu vazda blinkere pali iako je prazan :icon_mad:
 
Član
klinac cu im se ja skloniti sa blinkerima ako nema pratnje uz njih. neka pretice ako hoce, a ja da mu se sklanjam ne pada mi na pamet, niti moram po zakonu...
 
Član
cudan je nas mentalitet ubaci ti se neko psujes mu mater i sve po redu onda isto to ti uradis za minut namjerno :lol:
 
Član
Nije udes al moze u ovu temu .
Na autobuskom terminalu na Ilidži gorio BMW X6
http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/na-autobuskom-terminalu-na-ilidzi-gorio-bmw-x6/120201175#4
 
Član
Ja kontao neki udes, bit ce ih, ovaj snijeg usuo pravo, maloprije vozim glavnom cestom od Stupa prema gradu, na nekim djelovima desna traka zaledila blago, vidi se ono led uklizani kako se presijava :icon_biggrin: Valjda ne stignu sve ni ocistit kako pada :D
 
Danas u Mostaru snijeg tek počeo i kako smo mi "navikli na snijeg" odmah su se dva Golfa sudarila na Bulevaru.....nema slika nigdje neznam zasto....



PS: Nije Sarajevo ali nemogu naci temu o Mostarskim zgodama i nezgodama
 
Legend
Sinoc je bila ludnica za vozit po Sarajevu, Boze sacuvaj.. Pogotovo onaj dio od Nedzarica do Ilidze, uzas..
 
Početnik
Prije 2 sata kod Remize, vise od ovoga nisam vidio, ne da mi se izaci vani nikako :D

2cr0ihl.jpg
 
Top