udes u zenici

udes u zenici

Član
e sad citam izgleda veceras neki udes bio

Prema informacijama koje smo dobili iz MUP-a ZDK, na magistralnom putu M-17 se u večernjim satima dogodila saobraćajna nesreća u kojoj je smrtno stradalo jedno lice.

Nesreća u kojoj su učestvovali kamion i putničko vozilo "VW Caddy" se dogodila oko 19:25 sati u naselju Hece, opština Zenica. U nesreći je smrtno stradao vozač "VW Caddyja". Prema riječima dežurnog operativnog u MUP-u ZDK, na cesti su vidljivi tragovi na obje trake, te policija trenutno vrši uviđaj. Ova dionica je potpuno zatvorena za saobraćaj.

izvor: www.sarajevo-x.com
 
Član
po mojim saznanjima,na mjestu gdje mi je jaran prosle godine proletio,kedi je odletio pod kamion,ima mrtvih
eh sad,jel samo vozac,ne bih znao
RIP :/
inace,prije te krivine je pravac,poprilicno dug,moze se brzo vozit,iako je ogranicenje 80...pretpostavljam da je to+mozda malo mokre ceste...
 
Član
meni majke mi nisu jasni ovi vozaci caddya i ostalih dostavnih vozila,razumijem da hoce da dostave na vrijeme robu i da im je jbg to posao,al' riskirati svoj zivot i to na kakve samo nacine,jel do mene ili je to sasvim normalno :icon_question:
protekla 3 dana sam konstantno bio na relaciji Zenica - Topcic polje (Nemila)
po 2x dnevno sam bio na magistrali i za ta 3 dana sam vidio svega i svacega od strane ovih vozaca dostavnih vozila,jbt il' imaju herca il' su fakat budale...
jedna situacija,pravac nekih 3 km i zatim ide ostra krivina u desno,ne vidi se sta ide iz suprotnog smjera,covjek sa caddyem svjesno na pocetku krivine prestize sleper,takvih je bilo slucajeva X... sorry na offtopicu...:icon_exclaim:

R.I.P. ode jos jedan zivot,Boze sacuvaj!:icon_sad:
 
pa ljudi su stalno na putu, po cijeli dan voze, zato i najcesce citas o udesima tih dostavnjaka. sta ih odma osudjujete..

RIP :(
 
Član
Death_beat je napisao(la):
pa ljudi su stalno na putu, po cijeli dan voze, zato i najcesce citas o udesima tih dostavnjaka. sta ih odma osudjujete..

RIP :(

nije mi ni sekunde bila namjera da ih osudjujem...govorim samo o nacinu na koji voze,riskiraju brate previse...
 
Član
ma voze oni brzo ne zato sto im se vozi nego sto moraju vecina ih ima fine poslodavce pa mu da ZE-DO sat vremena sa istovarom na 1001 mjesto pa mora covjek nagazit ako hoce posao jbg hoce ljudi da smanje troskove al rade na pogresan nacin
 
Top