udes u tuzli u naselji si selo

udes u tuzli u naselji si selo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pike_gti je napisao(la):
eddo je napisao(la):
disa_tz je napisao(la):
nisam reko da je iskusan al et.......necemo se svadjat.....a ti faya budi tiho....ti nisi sjeo i ti neznas....:D:D

joj care jeste vi frajeri al stvarno .... trebate ovako cesce uzimat babina auta i vozat se .... da vam iskreno kazem kad bi sjeli u auto kakvo i otisli do zagreba bili bi puno vece face .... stvarno zivite zivot kakav sam ja oduvijek i htio .... joj da mi je bit ko vi kad porastem .... stvarno ste frajeri .... mogul i ja s vama sljedeci put kad podjete se gdje provozat u zid .... al et nemorate u zid to ste vec isfurali .... mogli smo zajedno sljedeci put u kanal .... il jos bolje ajmo pokupit koga na cesti hehehehe da budemo jos vece face .... il sto je najbolje ajmo se ba zaletit u nekog u kucu il u nekog ko ima malo dijete nazad .... joj znas kakve bi face bili .... a da ne spominjem tek kakvo bi iskustvo dobili time .... et mozel ???? .... de mi samo javi da znam kad i gdje ....

mogul i ja svama :) oduvijek sam zelio s autom uletit nekom u dnevnu sobi i sa njime nastavit gledat tv iz auta :) nije li to cool i elitno :)

ajd ba dobro je...a mozda za likove poput tebe jest to cool.....
 
hahahahaha Disa... koji si ti naivko... dobri vozaci se ne razlete u komade.. toliko barem znas. ne zalim nikoga. ni sebe ne zalim kad me adrenalin u glavu udari i pocnem da se zalijecem.. kako sad da mi nekog drugog popaljnka bude zao?

sad ste me naljutili svi redom!

KAKTUS za SVE!!!! HAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top