Udes na putu izmedju lukavca i puracica (doboj tuzla)

Udes na putu izmedju lukavca i puracica (doboj tuzla)

Član
Ucesnici bmw i golf 2. U bmw-u momak iz gracanice sam, u golfu momak i cura iz devetaka (blizu lukavca). Direktni sudar. I ja sa njima, doduse nisam zapisan kao ucesnik ali kao svjedok jesam.

Naime isao sam za tim golfom kad je bmw udario u njega. I u pokusaju izbjegavanja sam sletio sa puta, sa manjim ostecenjima na autu. Svi su prezivili, samo momku iz bmw-a noge slomljenje...

Vatrogasci su kao slina, ni pneumatska klijesta ne rade. :icon_sad:
 
Član
dobro je da nikom nije nista ozbiljno :cool:
i ti si dobar kako vidim..;)
kakva je steta kod tebe jell u voznom stanju auto:icon_question:

a vidio sam oko pola 10 izlazim iz omege kad vatrogasci odose ..ja za njima ja prolezim za jezero kad vidim dole rotacije prema puracicu jbg i vratim se....:icon_sad:
 
Član
ma nije nista puno kod mene, otvorio mi se gepek (umjesto airbaga :icon_smile::icon_smile::icon_smile:) i prednji branik malo strado. ne znam odozdo kakva je situacija, jer je nizak skroz a teren grbav. sutra cu vidit
 
Član
dobro je barem da se gepek otvori umjesto zracnog nek je on citav:D

a imas rezerve jednog ako sta ode;);)
 

LSD

Član
vidio danas BMW-a....
strasno i za pogledati:icon_sad::icon_sad::icon_sad:

momak iz golfa u komi
 
Član
zar dvica moze ovako rasturit bmw-a:icon_question:
jbg sranja se desavaju, ljudi prave opasna preticanja i onda nastrada neko ni kriv ni duzan:icon_sad:
dobro je da tebi nije nista bilo, a nadam se da je i auto bez ostecenja odozdo
 
Član
u dvice sam instrument tablu iscupao jednom rukom, zajedno sa volanom, radiom, ventilacijom i sve. mozda u onom strahu je bilo, ali bas je bukvalno sve ispalo.

curu koju sam prvo izvadio nije joj nish bilo, a momak je valjda u komi. ne mogu ih naci, tu negdje zive ali ih ne znam da pitam kako su:icon_sad:
 
Član
ado_89 je napisao(la):
u dvice sam instrument tablu iscupao jednom rukom, zajedno sa volanom, radiom, ventilacijom i sve. mozda u onom strahu je bilo, ali bas je bukvalno sve ispalo.

curu koju sam prvo izvadio nije joj nish bilo, a momak je valjda u komi. ne mogu ih naci, tu negdje zive ali ih ne znam da pitam kako su:icon_sad:

Svaka tebi čast što si pomogao,pa kako god...
 
Član
:icon_confused::icon_sad:
aj nek nema mrtvih glava ,,fala bogu..u svakom zlu neko dobro!!
otvorio mi se gepek (umjesto airbaga Icon_smileIcon_smileIcon_smile
u dvice sam instrument tablu iscupao jednom rukom, zajedno sa volanom, radiom, ventilacijom i sve.

((sjetih se onog vica kad je Mujo mijenjao na svom autu točak.. a Haso razbi kamenom šajbu i kaže ''ja ću radio...''):lol:
 
Top