Udarena hauba, ispravljajne, Tuzla

Udarena hauba, ispravljajne, Tuzla

Pozdav, imam pitanje u vezi ispravljanja i peglanja haube. Hauba mi se otvorila u voznji i od udara se iskrivila sto se vidi na slikama. Zanima me zna li neko sa foruma, tj. moze li na osnovu slika procjeniti moze li se ova hauba ispeglati ili moram traziti novu ? Drugu haubu mi je tesko naci za ovu Hondu sedanku zato idem na ovo rijesenje. Hvala

48361746814680299811627.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]


75292468146694995412909.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 

IGY

Član
sad mozes kisnicu skupljati u nju... salu na stranu, mislim da je ovo gotovo ne moguce ispraviti, mozda moze neko pokusati ali to nece biti to i bit ce tona kita na njoj koji ce 100% jednog dana popucati
 
Član
drug nema ti ovde nista od ispravljanja, najbolje ti je zadaj se po odpadima i nadji drugu haubu. jer je veca mogucost da ces naci drugu haubu, nego da ce ti ovo neko ispeglat kako treba.
 
Član
ja mislim da moze,poslikaj to fino sa svih strana i otidji kod age limara,gledao sam par čudesa sto je radio pa provjeri :)
 
Član
Ima posla al moglo bi se odraditi :icon_smile:
Contaktiraj clana code kr il evo ti broj on radi kod nas kod najjaceg majstora sto se tice limarije u srebreniku
061425411 Mire
 
Član
Nema ovoj haubi pomoći , prelomljena je na dosta mijesta.
Teoretski je moguće , da se raspertla , okvir se popegla posebno , limeni plašt posebno i to se opet zapertla.
A da bi to izveo , morao bi imati doooobrog prijatelja koji je vrhunski limar a usput ima dosta vremena i živaca.

Moja preporuka , ganjaj oglase ;)
 
Član
pored energopetrolove benzinske one posle brcanske malte gdje je seatov salon skreni lijevo za grabovicu i samo vozi uzbrdo neces masiti...
 
Top