ubistvo u zivinicama,divlji zapad

ubistvo u zivinicama,divlji zapad

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
http://www.rtvslon.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=17920&Itemid=51
obracuni ....
postali smo divlji zapad,djeca nose oruzje....
ali ostaje mi jedno pitanje neodgovoreno...ne nosi danas svako dijete automat,ko mu ga je dao???




:icon_question:
 
OOj pa covjece ovo stvarno postalo alarmantno stanje, radi ko sta oce i ubijaju se ko kako stigne ko da je zivot kompjuterska igra!!! :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: Ipak je moj djed u pravu za onu poslovicu "Bjeganova nikad nije plakala"!!
 
Član
jeste dobro ste napisali...ubio ga Eminov sin- 13 godina....ubijen je ispred hitne u Živinicama...klasicna sacekusa...znalo se da kadrija vodi zenu na dijalizu svaki dan,tako da...sad sam bio na licu nesrece, 6-7 metaka...tako barem kazu...
ali eto i sami vidimo da nema najgoreg najopasnijeg...uvijek ima neko iznad njih...
ZA ONE KOJI NEZNAJU TAJ K.H JESTE KADRIJA ZVANI LIHVAR...ON I NJEGOVA DVA SINA SU UBILI MOMKA NA HUSINU NEDAVNO AAA SADA BAS BRAT OD TOG MOMKA KOJI IMA 13 GODINA GA JE I POSLAO NA DRUGI SVIJET...
 
Član
zaj*an je bio ovaj tip i na kraju mu dijete od 13 godina uze zivot, bas za nepovjerovati, jbt mali stvarno ima muda da s 13 god izreseta covjeka..
 
j*ote led,u sred bijela dana i to u centru zivinica,neznam dali je ko od vas bio tamo bio tamo ali tu je blizu pijaca i tu vri naroda....:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Covjek, u ovom slucaju dijete, je spremno uciniti sve kada mu se nepravedno oduzme zivot brata ili druge blize (voljenje) osobe ;)
 
MrShadow je napisao(la):
zaj*an je bio ovaj tip i na kraju mu dijete od 13 godina uze zivot, bas za nepovjerovati, jbt mali stvarno ima muda da s 13 god izreseta covjeka..

muda??? nebi ja rekao....
prije da nema svjesti sta je ucinio... :icon_sad:
 
Član
c0d14c je napisao(la):
pa neznam ko ne bi bio spreman pogotovo kada mu se radi o nekom blizem kao bratu ili sestri

upravo tako tesko je pricati sa nase strane, mozemo pricati lud nije lid, muda muda do poda...
 
Član
ma ja sam oduvjek bio za "oko za oko"
ubio nekog, .... mora umrijeti, pa nema druge pravde, lijepa smrtna kazna, kad neće zakon ima ko hoće
a nije ubiješ nekog i dobiješ 4 godine robije, pa to nije ništa naspram sta si uradio i to ne samo onom koga si ubio nego i njegovoj porodici, bližnjima.
 
Član
Da je kod nas ok drzava, pa da svak za ubistvo dobije minimalno 10 godina i nebi bilo potrebe za ovim, al...
 
Član
Djetinjasto je razmisljanje oko za oko po meni bar...
Razumijem to za porodicu ali opet nista nisi postigao, mislim covjek vise i nije pametan u takvoj situaciji
 
Član
Sta ne razumijete,kod nas nema zakon za maloljetne delikvente,i ako ima neka kazna nemaju adekvatne institucije da u njima sluzi kaznu isti(primjer oni sto su zapalili onu gospodju u Sa i mnogi drugi).....
Kao sto rece edo majka: Od sad pa na dalje, ubuduce Zapisat cu na papir svakoga ko me istuce.........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top