Ubistvo u Tuzli!!!

Ubistvo u Tuzli!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
losa je policija ----al ni narod nije bog zna sta ....

neki dan udes kod prijedora ,covjek pogino zabio se u kamion ... niko ama bas niko nije htio da svojim automobilom zaustavi se i da pomogne ...mozda je mogao neko spasiti covjeku zivot... sve dok nije neki njemac stao ....

ljudi bolan ili se boje tako stati ili sta ....



a sto se tice policije nemam sta reci osim jedno A.C.A.B vazda bilo i ostat ce
 
Član
trebali su mu kafu donijet da pije uz cigaru.....dok policija stigne

degenska policija nista drugo
 
Član
ja bas danas idem u dramar, i gledam kroz sjenjak izadje policajac ispred mene iz kola...stoji tamo hitna, i ljudi se okupilo...
ja se vracam, kroz sat i po, kad i dalje ljudi i policija stoje...i pomislio sam da je neko ubistvo...

a to sto policija radi nije cudno nista, kako ih ima koji zovu i zajebaju, svasta izmisljaju, nemojte onda ni ocekivat da povjeruju da neko hoce da se sam preda...
 
Član
Jeah vidje i ja danas prodje sasvim slucajno gore...a ev bilo je veceras i na Dnevniku...
 

LSD

Član
ma navikli smo mi da nas j*** za parkiranje,za preticanje "na punoj",i prolazak kroz raskrsnicu bez zmigavca......a sta je ubistvo "sitnica".
 
Član
A.C.A.B , e a znate sta je najvaznije da zaustave zbog slova P ili zbog folija na autu pa to je cudo
 
Član
vala ne cudi me ni sekunde.... ovi glupi drotovi su toliko retardirani da nemam rijeci za njih... :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top