Ubili su me ( Ilahija o drogama )

Ubili su me ( Ilahija o drogama )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
"Ubili su me" se radi o jednom momku narkomanu koji je koristio heroin pa ubio svog oca i dobio smrtnu kaznu zbog toga. Potresno!

znaci da ostanete bez rijeci

Video
 
dobra opomena slazem se ali u danasnje vrijeme koji debil i kreten moras biti da se drogiras kad na svakom cosku pise da je droga losa reci ne drogi itd i opet ima majmuna i kretena koji se drogiraju ja ih ne zalim ni jedne jedine sekunde cim pocne da se drogira treba mu dati jos vise pa nek crkne odma cim pocne da to sranje uzima i nesto sto ih lijece ma mars tamo niko te nije tjero da se drogiras i sad lafo oce da prestane a ustvari mali broj njih se samo izvuce
ovo je moje misljenje nece se svi sloziti sa tim al tako al razmisljam
 
Schumacher je napisao(la):
dobra opomena slazem se ali u danasnje vrijeme koji debil i kreten moras biti da se drogiras kad na svakom cosku pise da je droga losa reci ne drogi itd i opet ima majmuna i kretena koji se drogiraju ja ih ne zalim ni jedne jedine sekunde cim pocne da se drogira treba mu dati jos vise pa nek crkne odma cim pocne da to sranje uzima i nesto sto ih lijece ma mars tamo niko te nije tjero da se drogiras i sad lafo oce da prestane a ustvari mali broj njih se samo izvuce
ovo je moje misljenje nece se svi sloziti sa tim al tako al razmisljam

Ovo je opmena kako nesto sto ti se sad cini tako daleko za tren moze postati na dohvat ruke , i da se ne mozes kontrolisati kad pocnes s tim ;)
 
Član
Ma nije narod ni svjestan kolko je to i kod nas rasprostranjeno,svaki dan cujes na vijestima il procitas u novinama nova plantaza otkrivena u BiH, zaplijenjena droga ... :icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top