ubacivanje titlova u film?

ubacivanje titlova u film?

BHT Ovisnik
pozdrav,nekada sam davno otvarao temu u vezi ovoga,ali kada je forum pao nestala je...dakle treba mi program pomocu kojega cu ubaciti titlove direkt u film,kako da kazem,da ih zaljepi u film,znaci titlove koje skinem uz film da ih stavim u film jer video mogu gledati,ali nemoze ocitavati nista osim videa:icon_smile:
 
Član
moraju imat isto ime . . . Text document(prevod filma) i ime klipa(filma) mora bit isto i to je to
pokrenes taj klip-film i imas prevod
 
BHT Ovisnik
ma znam ja to sve kako ide,tako moram raditi na dvd-u,ali ovdje je slucaj da se video pusta preko video nadzora,ne smijem u detalje, pa trebam odmah da ubacim u video:cool:
 
Član
Jeli mislis te filove na DVD ili onako preko racunara gledati?
Za racunara preporucujem BSplayer PRO skida automatski titlove ima ih vecinom.
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ma znam ja to sve kako ide,tako moram raditi na dvd-u,ali ovdje je slucaj da se video pusta preko video nadzora,ne smijem u detalje, pa trebam odmah da ubacim u video:cool:

nezz kako to ide i mozel . . .
 
BHT Ovisnik
namik,rekoh gore,nije to ni comp ni dvd,videonadzor,ne smijem govoriti sta i gdje...
treba biti titl u videu,npr. prebacim film na mobitel da gledam,i da su titlovi vec u filmu jer mobitel normalno nemoze pokrenuti film,znam da je to neki konvekter,vec sam to skidao,znaci da video i titlove konvektira samo u video,a da su titlovi u njemu
 
Član
Evo jednostavan programcic ( prvi skini pod download ) cak sam se i ja snasao :D
http://www.pocketdivxencoder.net/EN_index.htm
 
to sto trazis imas u sklopu samog windows XP operativnog, windows movie maker, moze uraditi to sto trazis, ako ces profi idi pinacle studio, sony vegas, power director i slicni ;)
 
Član
Ako ti ne pomogne nista od raje koja su predhodno navodila onda ti treba

SubtitleWorkshop4
VirtualDub
VobSub
 
BHT Ovisnik
ovo sam trazio za rodjaka,nije bas strucan pa se patio s programom,skidao je bio ovaj od kokia,ali uspio je nekako rijesiti bez ubacivanja prijevoda da gleda,trebat ce i meni ovo,nemam vremena trenutno,ali cu pokusati s nekim od ovih programa:cool:
 
Top