U Vrapčićima poginuo Tarik Rahimić

U Vrapčićima poginuo Tarik Rahimić

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
U ovakvim situacijama mi je zao sto samo 1000 ljudi cita ovaj bhtuning, i ovu nasu crnu hroniku kojm redovno pokusavamo utjecati na savjest vozaca i vozacica.

tarik-rahimic-udes-mostar.jpg


Stradali Rahimić je vozio motocikl, udario u "golf 2" u kojem su ozlijeđene tri osobe - Zapalili se i motocikl i auto...
02.01.2008. 13:14

Tarik Rahimić (28) iz naselja Zalik u Mostaru poginuo je u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se jučer oko 17.50 sati dogodila na magistralnom putu M-17, kod Trgovačkog centra «Merkur» u Vrapčićima, sjeverno od Mostara, potvrdio je za «Dnevni avaz» sinoć portparol MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona Srećko Bošnjak.

Do nesreće je došlo kada su se sudarili motocikl kojim je upravljao poginuli Rahimić i automobil «golf 2», za čijim je upravljačem bio neimenovani vozač, sa kojim je u automobilu bilo dvoje djece.

Navodno se «golf2» uključivao u saobraćaj na magistralnom putu, krećući se iz pravca naselja Vrapčići. Prema riječima očevidaca, a što su potvrdili i policijski izvori, motocikl je u velikom naletu udario u stražnji dio automobila «golfa2», pa je odmah došlo do zapaljenja oba vozila! Rahimić je poginuo na licu mjesta, a njegov motocikl je odletio daleko od njega. Također, «golf2» je sletio s puta i potpuno izgorio. Navodno su putnici uspjeli napustiti vozilo prije nego će skroz izgorjeti. Vozač i dvoje djece sinoć su kolima «Hitne pomoći» prebačeni u Regionalni medicinski centar «Dr. Safet Mujić».

Šef Odjela hirurgije ove bolnice dr. Braco Hajdarević rekao nam je da je sve troje zadobilo teške tjelesne povrede u vidu opeklina, ali da se ljekari nadaju da će uspjeti preživjeti.
 
Legend
Jedna za drugom :icon_cry:

saobracajka-mercedes.jpg


Kemal Đedović podlegao uslijed povreda
Bio saputnik u "mercedesu 124" koji se direktno sudario s drugim "mercedesom"...
02.01.2008. 18:20

Kemal Đedović (36) iz Gradačca podlegao je u nedjelju oko ponoći povredama koje je zadobio u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila istog dana oko 13 sati u mjestu Ramići kod Banje Luke, na magistralnom putu Banja Luka - Prijedor.

Đedović je nastradao u direktnom sudaru automobila "mercedes 124" u kojem se nalazio u trenutku nesreće, a kojim je upravljao F. G. (36) iz Gradačca, i "mercedes 220C" za čijim volanom se nalazio R. C. (51) iz Prijedora.

Oba vozača zadobila su teške povrede, dok su lakše povrijeđeni saputnici u "mercedesu 124" A. G. (29) i E. Đ. (29), svi iz Gradačca.

Uviđajem na licu mjesta pripadnici banjalučke saobraćajne policije utvrdili su da je došlo do direktnog sudara, najvjerovatnije zbog vožnje neprilagođene i uvjetima i stanju na putu.

Svi povrijeđeni prevezeni su u Službu hitne pomoći u Banjoj Luci, ali je Đedović i pored reanimacije umro oko 23.30 sati. Ostali su zadržani na liječenju u banjalučkom Kliničkom centru.
 
Član
Vidio sam ovu nesrecu sa motorom. Katastrofalno. Bas sam sa dragom krenuo iz mostara nazad za sarajevo i stigao sam tu mozda 3 minute nakon nesrece. Auto gori, motor gori, malo nize tijelo nastradalog motoriste.... Bas ruzna scena za vidjet...
Ljudi cuvajte se...
 
Član
ma kolko se god cuvao uvjek se nesto desi moj dobar prijatelj je nedavno poginuo a momak nije nikad preko 100 vozio nije ga brigalo to nikako ali jbg.zaspe za volanom i....
a uvjek znam koja je budala za mojim volanom neznam koja iz drugog smjera ide
 
Član
ima ljudi i tog dosta svijeta nastrada a da uopste nije ni krivo. pocnite od toseta pa nadalje. eto i taj tarik udario u golfa a golf ni kriv ni duzan ......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top