U sudaru kamiona i ˝cady-a˝ teško povrijeđen mladić

U sudaru kamiona i ˝cady-a˝ teško povrijeđen mladić

Administrator
Dvadesetosmogodišnji A.E. iz Donje Lohinje zadobio je teške tjelesne povrede u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u petak oko 10 sati na magistralnom putu M-4 Tuzla-Doboj u mjestu Donja Lohinja, općina Gračanica. Povrijeđeni mladić je prevezen u UKC-u Tuzla gdje mu je ukazana pomoć.

Do saobraćajne nesreće je došlo kada je tridesettrogodišnji K.N. upravljajući kamionom ˝man˝(816-J-687) iz nepoznatih razloga skrenuo na lijevu stranu kolovoza, udario u vozilo ˝cady˝(A48-O-132) za čijim volanom je bio A.E., koje je zatim udarilo u stub pored puta. Uviđaj na mjestu nesreće izvršila je kantonalna tužiteljica Gordana Tadić i službenici Odjeljenja kriminalističke policije PS Gračanica.

saobracajna-nesreca-2.jpg


saobracajna-nesreca-3.jpg


<object width="640" height="390"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/74rPPqEV6HI&rel=0&hl=en_US&feature=player_embedded&version=3"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/74rPPqEV6HI&rel=0&hl=en_US&feature=player_embedded&version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></embed></object>
 
Član
juce sam bas naisao dole kroz lohinju kad je ovo bilo...auto je slupan skroz...nemogu vjerovat da je lik uopste ostao ziv...kamion ga je udario zatim gurajuci ga ispred sebe sa autom slomio betonsku banderu......katastrofalan prizor...
 
Član
ovi danasnji kamiondzije nisu normalni em piju em voze kolko moze i to u tudjoj traci pa ti gledaj ako uspjes pobjec i jes dobro ako ne moli se bogu i docekuj motor u gacama...
 
Član
Sinoc mi rece ortak za ovo, vidio kada je prolazio autom, valjda mu tabla dosla u krilo skroz!

I kamion je preticao motokultivator!
 
Administrator
ma treba zabraniti zapregu, motokutivatore na magistralnim putevima... oni su opsta opasnost...

sva sreca pa je momak ziv, vidi auta
 
Član
Inače je ova dionica skroz zeznuta. Ima dosta policije i ljudi se uglavnom pridržavaju propisa, ali uvijek se nađe poneka budala.:icon_mad:
 
Član
Prosle godine kad sam isao za Tz ispred nas pici neki kamion pun gradje i mrsko mu vozit iza freze i obidje je sa desne strane preko parkinga i autobuske a ono pjesak i ona prasina prst pred okom ne vidis kontam da je neko vozio biciklo il da je bio neki pješak ubio bi ga ko zeca. Od Doboja do Tz srest jednu il dvi patrole i to jedna il ima radar il nema nijedna, obicno budu oko Dobosnice il Puracica i tamo raja uspori a ovamo kroz Klokotnicu Brijesnicu i do Lukavca pice ko ludi i kamioni i vozila.
 
Član
Strašno,nadam se da će momak biti ok,radi budale šta mu se desi,puna je cesta idiota koji pretiču na
sve moguće i nemoguće načine naročito ovi sa kamionima su najgori,
čim mi naiđe kamion u susret usporim i odem u stranu ako idem kroz naselje stanem u kraj i pustim ga da prođe
 
Top