U Srbiju sa LICNOM KARTOM???????

U Srbiju sa LICNOM KARTOM???????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a moze li se s pasosom samo? posto licna mi istekla, a nece biti gotova do petka iduceg, a moram u beograd:icon_question:
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
a moze li se s pasosom samo? posto licna mi istekla, a nece biti gotova do petka iduceg, a moram u beograd:icon_question:


:lol::lol::lol::lol: ovo mora da se zezas :lol::lol::lol:

ja sucim se ide preko granice nek sa pasosom za licnu te nece niko ni pitat, a to sto nam srbija da da udemo samo sa licnom je njihova cista volja.
 
Član
idosa je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
a moze li se s pasosom samo? posto licna mi istekla, a nece biti gotova do petka iduceg, a moram u beograd:icon_question:


:lol::lol::lol::lol: ovo mora da se zezas :lol::lol::lol:

ja sucim se ide preko granice nek sa pasosom za licnu te nece niko ni pitat, a to sto nam srbija da da udemo samo sa licnom je njihova cista volja.

sta ja znam, moze mi ko trazit licnu, posto vozim, a nema je visee :icon_biggrin:
 
boss_C200 je napisao(la):
idosa je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
a moze li se s pasosom samo? posto licna mi istekla, a nece biti gotova do petka iduceg, a moram u beograd:icon_question:


:lol::lol::lol::lol: ovo mora da se zezas :lol::lol::lol:

ja sucim se ide preko granice nek sa pasosom za licnu te nece niko ni pitat, a to sto nam srbija da da udemo samo sa licnom je njihova cista volja.

sta ja znam, moze mi ko trazit licnu, posto vozim, a nema je visee :icon_biggrin:


Pasos ili licna svejedno je!! To su dvije skoro iste stvari, ti mozes ako oces umjesto licne da nosas pasos ako ti nije mrsko i pokazujes ga umjesto licne, nema ti pravo niko trazit licnu ako imas pasos samo sto sa pasosom mozes prelazit granicu bez problema ( a i licna je dobra volja komisija da prelazis granicu)! ;)
 
idosa je napisao(la):
Moze samo prati ako nije auto na tebi da imas punomoc ;)

Nema ni to veze, ne treba ti nikakva punomoc, samo saobracajna i niko te nista ne pita, bez obzira da li je auto registrovano na nekog iz Afrike koji zivi ovdje, ti prolazis granicu i bez punomoci ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
idosa je napisao(la):
Moze samo prati ako nije auto na tebi da imas punomoc ;)

Nema ni to veze, ne treba ti nikakva punomoc, samo saobracajna i niko te nista ne pita, bez obzira da li je auto registrovano na nekog iz Afrike koji zivi ovdje, ti prolazis granicu i bez punomoci ;)

Ma razumijem al sta znas koju ces smjenu potrefit, pricam iz iskustva dosta put sam prelazio u srbiju i nikad nista dok nisam naletio na jednog koji mrzi do podne sebe a poslje podne sve ostale tip nije dobar nikako :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top