U Sarajevu bez obavještenja, u Mostaru ne kriju ništa

U Sarajevu bez obavještenja, u Mostaru ne kriju ništa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
AmmaR84 je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
Ja sam prije 7-8 dana isao u Visoko i NIGDJE nisam nasao senzore od radara koji je postavljen na auto putu u oba pravca... jel jos iko obracao paznju na to?? ili je meni nesto promaklo?!

mozda si brzo isao pa nisi primjetio :icon_smile: heheh

pa uglavnom 160 - 200 km/h i nikad nista :icon_evil:... al zadnji put sam prosao 40km/h zaustavnom trakom i nema nista?!
 
Član
ma ovi senzori ne hvataju preko 160 km/h
jer auto na 160 km/h ne ide nego leti tako da preletis senzore :123::123::123:
 
Član
AmmaR84 je napisao(la):
ma ovi senzori ne hvataju preko 160 km/h
jer auto na 160 km/h ne ide nego leti tako da preletis senzore :123::123::123:

jesi ozbiljan da nehvata preko 160 il me zezas :)

Kako onda motoriste slika?!
 
Član
Dobro u pravu je ovaj, cemu svrha radara ako vozaci znaju gdje se nalazi.
Onda ce usporavati samo na toj dionici.
 
Član
Ja mislim da kod Imzita nije 61 nego 81....jer stalno prolazim tuda preko 70 i nikada nista nije stiglo.....
 
Član
Mrva je napisao(la):
AmmaR84 je napisao(la):
ma ovi senzori ne hvataju preko 160 km/h
jer auto na 160 km/h ne ide nego leti tako da preletis senzore :123::123::123:

jesi ozbiljan da nehvata preko 160 il me zezas :)

Kako onda motoriste slika?!

heheheheeh ma zezam se hehehe ali auto leti ako ide 160+ km/h :):):)

a za motoriste pojma nemam ja sam sigurniji na cetri tocka nego na dva ;);)

Luka01 je napisao(la):
Ja mislim da kod Imzita nije 61 nego 81....jer stalno prolazim tuda preko 70 i nikada nista nije stiglo.....


znaci to nisam jos otkrio ja sam mislio da je 40 ali eto 60 je ogranicenje a pali se na 81+ hehehehe
 
Početnik
mene jos nikako nije uslikalo..a kad me uslika da sam sam 1 km/h brze vozio oticu i razlupacu tu glupu kameru..:icon_evil:a ako bude 15km/h+ onda cu platit kaznu..jer je to normalno a ne na 1 km/h da mi daju kaznu..:icon_mad::icon_mad:
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
mene jos nikako nije uslikalo..a kad me uslika da sam sam 1 km/h brze vozio oticu i razlupacu tu glupu kameru..:icon_evil:a ako bude 15km/h+ onda cu platit kaznu..jer je to normalno a ne na 1 km/h da mi daju kaznu..:icon_mad::icon_mad:

druze ti izgleda nisi dobro procitao temu....za +21 se naplacuje kazna a ne za +1.....;)
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
I ja mislim da je kod MUPa tj. kod Kampusa ogranicenje 60 a da se pali na 81 :D:icon_twisted:

Upravu si. Kod Kampusa fakulteta je ogranicenje 60, kamera slika na 81
Kod Vjecne vatre je ista stvar 60-81
 
Član
kAcA je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
I ja mislim da je kod MUPa tj. kod Kampusa ogranicenje 60 a da se pali na 81 :D:icon_twisted:

Upravu si. Kod Kampusa fakulteta je ogranicenje 60, kamera slika na 81
Kod Vjecne vatre je ista stvar 60-81


mom jaranu dosla cestitka na 63km/h pa vi vidite ili riskirajte heheheheehe kod kampusa ista stvar je i kod vjecne vatre
 
Član
Binježevo - pravac Ilidža prema Hadžićima i obratno (ogranicenje 40 pali se na 61)
:icon_question::icon_question:
Zasto je ovde ograničenje 40 samo, mene su ovde slikali kad sam isao na Test Day u Mostar nekidan.. čekam da mi dpđe čestitka, mozda mi i halale.....:icon_sad::icon_sad:
 
Član
Mrva je napisao(la):
AmmaR84 je napisao(la):
ma ovi senzori ne hvataju preko 160 km/h
jer auto na 160 km/h ne ide nego leti tako da preletis senzore :123::123::123:

jesi ozbiljan da nehvata preko 160 il me zezas :)

Kako onda motoriste slika?!

ne hvataju preko 250
i ne znam odakle ti broj od 160?
kad su svi univerzalni, i eu se orjentisala prema tome...
sta mislis zasto su sva(vecina) EU auta limitirana na 250 :D
 
Član
mirnes12 odakle ti da je u Binjezevu ogranicenje 40, zar nije 60?!

Mrva upravu si za kameru na autoputu, nema senzore, nego ima malu antenicu usmjerenu na cestu pomocu koje mjeri brzinu. Malo drugaciji sistem, to je najskuplja kamera i jedina sa blindiranim kucistem, teskim 110 kg.

Schumi mislim da ima nacina da se te kamere zbune, samo kad bi bilo zainteresiranih. Mislim da bi "slucajno" izgubljeni neodiumski magneti na senzorima kamere mogli zbuniti tu spravicu, da ne slika. Samo bi ih trebalo ili fino ukopati ili stalno gubiti. Nisam provjerio jel radi, al znajuci sistem rada kamere, moglo bi. Ako vec hoces skroz unistavati, to je vec kriminalno djelo. Tad imas bezbroj nacina :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top