U razvodu traži da mu supruga vrati bubreg koji joj je darovao

U razvodu traži da mu supruga vrati bubreg koji joj je darovao

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bilosto je napisao(la):
Sina je napisao(la):

ma, super je sto si se ti uzivio, ali ne razumijem sto ti to meni pricas i kakve to veze ima sa mnom... :icon_rolleyes:

u ovoj prici sve je vrlo jasno - posmatracu sa strane - ona je kurava, a on je rogonja glupi... no, poenta mog posta nije u tome... hvala na paznji i do slusanja!

Ma ti si jedina ovdje koja bi nju postedila, pa zato... U sustini koliko god to humano bilo, mislim da niko od nas na njegovom mjestu ne bi bio manje rogat i glup....
 
Početnik
ja uopce ne bih nju postedila, ja o njoj nisam ni govorila... ja govorih o njemu i stavovima ljudi nakon prekida veze... nisu u mogucnosti da nastave dalje, dokle god se okrecu untrag i zale na bilo koji nacin... po meni, za mene je bolje da "halalim" i odem, nego da upropastavam svoj zivot pokusavajuci nesto da dokazem... kad je mogao od 2001. da zivi bez jednog bubrega, sigurno ce moci i dalje (znamo vec da je to organ bez kojeg se moze, tj. ne moramo imati dva da bi funkcionirali)... nju ce lupit po glavi njeno ponasanje kad tad, a on ce sebe ukopati svojim... to je poenta!
 
Član
joj jest zena gad cojk joj spasio zivot a ona njemu vraca ovako stoke ba :icon_rolleyes:
 
Član
pa nemože tako.. šta sad da on nađe drugu ženu pa njoj zatreba bubreg a nema se više rezerve..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top