U naletu ˝BMW-a˝ povrijeđena dva pješaka u Tuzli (ovo se desilo prije 15 dana)

U naletu ˝BMW-a˝ povrijeđena dva pješaka u Tuzli (ovo se desilo prije 15 dana)

Član
majku im ***** tata mu kupit BMW-a i shmeker po gasu , damije takog jedog kroz shake propustiti ... zao mi djevojke :( :icon_cry:
 
Član
a ljudi nije kriv BMW, kad je hajvan za volanom on ce ubiti nekoga i s ficom...

bas je tuzno kad neko izgubi zivot na ovakav nacin, pa ni kriv ni duzan, nedaj bozee nikome :( :( :( nek joj je rahmet dusi
 
Član
R.I.P

Jos jedan mladi zivot ugasen:icon_sad:

P.S
Kakve veze uopste tu ima sto je BMW, kad neko napravi belaj sa golfom nista, lik "satare" komplet stanicu sa audijem i nista, a kad je BMW odma zbog kurcenja sto je BMW babo mu kupio, svako auto moze sranje napravit samo je problem ko ga vozi a furaca ima "hvala Bogu" danas u svim autima. A ti sto propustaju BMW vozace kroz ruke bujrum evo me
 
Član
R.I.P
Nema to vez dal je BMW kad je neko hajvan hajvan je, al cinjenica je da mladjarija kupuje jaka auta obavezno preko 130 KS vecinom BMW Audi i sl i onda prave pizdarije sa njima.
Dosta krivice snose i starci al i drustvo, jer starci daju lovu kontaju haj djetu da ispune zelju ovo ono a ne kontaju da ce klipan il dje zalijepit il nekog zalijepit, druga stvar u nas dosta gledaju tuning filmove i sl pa svi misle da su neki tjuneri i vozaci za takve treba napravit vece staze pa nek tamo deru kolko hoce i kako hoce.
Posto je ovakvo stanje kakvo je jedini lijek da se malo smire je kad krknu nedje u stub ogradu i sl razbiju dobro auto dodju zendari malo ih zaplase onda se dosta njih smiri jer jbg skonta sta je napravio a sta je tek mogo napravit, sto kazu covjek se ne opameti dok dje ne popase tako i to.
 
Član
nek ti je vjecni rahmet...bezveze je bilo sta pisat...djevojke vishe nema...njenim roditeljima niko nju nemoze vratit...zao mi je bilo koga ko nastrada...al ovih likova koji se zajebaju i sa 18 godina sjednu u BMW i zaljepi...ja kad bi bio prvi ocevidac tog nesretnog slucaja...nebi mu stao i pruzio prvu pomoc...jos jednom nek ti je vjecni rahmet...
 
fol je što je u pitanju BMW E36...ne mora značit da mu je babo kupio...nije to neko skupo auto...
treba hajvana objesit odma, jebo on mater svoju balavu...
nek joj je rahmet duši...
 
Član
e jbga zalosno stvarno...mlada, lijepa s toliko mogucnosti....
ubi je budala sigurno pijana..
RIP
 
Član
iskreno saucesce od mene za irminu porodicu nisam poznavao djevojku direktno ali cuo sam da je bila fino celjade i ovo definitivno nije zasluzila ...

ne sikirajte se ha mu babo kupio ha sam kupio njemu je bit jeban u zatvoru kako god da okrenes ...
 
Top