U FBiH proteklog dana 67 saobraćajnih nesreća

U FBiH proteklog dana 67 saobraćajnih nesreća

Član
SARAJEVO - Na osnovu izvještaja operativnih centara kantonalnih ministarstava unutarnjih poslova i Federalne uprave policije, u srijedu je na području Federacije BiH registrirano 49 krivičnih djela. Kako je saopćeno, evidentirano je 28 krađa, 53 narušavanja javnog reda i mira, jedno nasilje u porodici i jedno izazivanje opće opasnosti.

Dogodilo se i 67 saobraćajnih nesreća u kojima su četiri osobe zadobile teške, šest osoba lakše tjelesne povrede, dok za devet osoba nije utvrđen stepen tjelesnih povreda.
http://www.vijesti.ba/hot-news/44663-FBiH-proteklog-dana-saobracajnih-nesreca.html

sta je ljudima :icon_rolleyes:
 
Član
vrucine...

onda, alkohol i preko dana,...

a onda i neki drugi problemi, razne prirode...:icon_confused:
 
Član
valjda vrucina, pa udarilo ljudima u glavu :icon_rolleyes:

neki dan mogao sam biti naguzen, kolona, neko naprijed zakoci naglo, svi ispred pa i ja na kocnicu, a frajer iza "zaspao" malo, kasno podje kocit, cujem cvili gledam u retrovizoru kako mi klizi prema guzi, sreca pa je bio kratak koji cenat, :icon_eek: ostalo dupe fabke netaknuto :D
 
Član
Cuj sta je ljudima. Danas oko 22.45 vracam se iz doboja, prilazim semaforu na kome je zeleno upaljeno, 2 lika stoje i ne micu, jedan od njih bijeli pug206 nekakav brijac (mozda je i neko sa 4uma), cekaju likovi da se palne crveno, pa da tek onda idu i tako i bijase. I pitamo se zasto nesrece!? Ludo sve na cesti, eto zastgo!!!
 
Ma jeste svijet izludio, ali i ova vrucina je opasna, pogotov u autima bez klime i bez dobrog hladjenja, teze ljudi disu, manjak kiseonika u mozgu, samim tim i koncentracija opada i desava se svasta! I bice sve gore i gore kako budu topliji dani dolazili! Mada danas svako i ima vozacku, i svakako dodje do nje! Tak da kad se sve skupi, ovaki su rezultati!
 
Član
Salle je napisao(la):
vrucine...

onda, alkohol i preko dana,...

a onda i neki drugi problemi, razne prirode...:icon_confused:

Meni to čitav dan, svaki dan, pa je auto opet pred kućom bez sudara.:icon_biggrin:
 
Član
MyX-Mesha je napisao(la):
Cuj sta je ljudima. Danas oko 22.45 vracam se iz doboja, prilazim semaforu na kome je zeleno upaljeno, 2 lika stoje i ne micu, jedan od njih bijeli pug206 nekakav brijac (mozda je i neko sa 4uma), cekaju likovi da se palne crveno, pa da tek onda idu i tako i bijase. I pitamo se zasto nesrece!? Ludo sve na cesti, eto zastgo!!!
Ako je onaj semafor kod autobuske vjerovatno ih je kamera klepila.
 
heh i danas kod mene u ulici nije bilo nista ljepse,krenem 20m od kuce udes,jedva prodjem nakon 200m opet udes u istoj ulici hahah
 
Top