Tuzlanski Taksista Loganom Presao 550.000 Km

Tuzlanski Taksista Loganom Presao 550.000 Km

ma ja neznam sto je to neudoban...nista golf 4 nije udobniji...a to kolko ko moze prec...pa vi poredite golfa sa autom duplo jeftinijim i prema vecini misljenja zaostalim autom...cinjenica je da je ovo sve renoova mehanika, a franzuci su uvijek bili ispred njemaca sto se tice mehanike...
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ako mu je logan komforan u udoban, sta je prije toga vozio, magarca :icon_eek:

salu na stranu, auto jeste idealno za te potrebe, ali da je udoban i komforan, daleko od toga..

Ja predpostavljam da je vozio golf mk2, jer od njega nema neudobnijeg auta.
 
Član
1,5 KM gradska voznja, sto znaci voznja moze biti 2 km a moze se zadesiti i 6 km...tako da to nije nikakvo mjerilo :icon_rolleyes:
 
Član
dellas je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
ako mu je logan komforan u udoban, sta je prije toga vozio, magarca :icon_eek:

salu na stranu, auto jeste idealno za te potrebe, ali da je udoban i komforan, daleko od toga..

Ja predpostavljam da je vozio golf mk2, jer od njega nema neudobnijeg auta.

ako ikad budes prolazio kroz Bosnu, svrati u Kakanj da te provozam u par golfova na 14kama i 15kama, pa ces zauvijek misljene promjeniti...
pozdrav
 
Član
Vi poredite golfa koji je star 25 godina sa autom koje je staro neki 5-6 godina nemoguce :)))) golf krsh :lol::lol::lol:
 
Član
funky je napisao(la):
dellas je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
ako mu je logan komforan u udoban, sta je prije toga vozio, magarca :icon_eek:

salu na stranu, auto jeste idealno za te potrebe, ali da je udoban i komforan, daleko od toga..

Ja predpostavljam da je vozio golf mk2, jer od njega nema neudobnijeg auta.

ako ikad budes prolazio kroz Bosnu, svrati u Kakanj da te provozam u par golfova na 14kama i 15kama, pa ces zauvijek misljene promjeniti...
pozdrav

Imao sam dvojku 4-5 godina, pricam iz mog iskustva, doduse bila je tezak krs...
 
Član
cuj golf i logan udobni... isto da kazem kod mene fabia milina, udobno, prostrano, nema ko u fotelji... aha, al u ""rcu da izvinete :icon_rolleyes:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ako mu je logan komforan u udoban, sta je prije toga vozio, magarca :icon_eek:

salu na stranu, auto jeste idealno za te potrebe, ali da je udoban i komforan, daleko od toga..

hahahha
cojek vozi golfa 2 i prica o udobnosti
smijesno
ahhahahahah
 
Top