Tuzlanski "Street Fighter"

Tuzlanski "Street Fighter"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
opak ti je druze bolid prije nek dan se ispali ipred mene ode na pumpu dolje na ircu i reko sad ce na crtu kod semofora kad ode na magistralu heheh
 
Legend
Fotke su top, sve pohvale fotografu.

Ali ljudi moju, ja ovo auto znam prvi dan kad je doslo ja fenom ispod haube umjesto motoroa, sa ocajnom unutrasnjostu. I znam svaki korak koji je Ajdin odradio na njoj, ja sam jednostavno ocaran njenom transformacijom.

Zanemarite ove sitnice koje se vide po njoj jos je u radnoj fazi, al auto je perverzija, a kako tek ide, sabire ko luda. Znaci auto perverzija, ajdine maximalni respekt,.. ;)
 
Član
iskreno ja nikako nisam volio ove tempre,nisu mi se svidjale nikako,ali dok nisam propratio ovaj projekat,i ovu tempru imao sam to misljenje,vise nije tako,druze ovo je extra auto,svaka ti cast,sve najbolje s autom,puno srece
svaka cast i kolegi koji je napravio slike,profesionalno odradjeno,svaka cast,,,mada moglo bi jos slika,al et;););)
 
Član
Triza 'ocel to :p
A alene tebe nema dugo j*emu, nice work:lol:
A auto hmmmmm raggity on the outside beast on the inside :)
 
Član
vidao sam ovo auto...moze se reci da je auto s karakteom ....sto bi rekli prica pricu...vrhunski dobro uradene slike i auto izgleda extra;)
 

IGY

Član
VR6Boki je napisao(la):
Fine slicice, posebno ova zadnja :icon_biggrin:

Vidim dodatnu rasvjetu si koristio i ja nedavno nabavih eksterni blic, moram probat koju opalit s tim :D

hajmo jedno organizovano fotkanje napraviti :cool:

btw fokte, prica auto respect :cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top