Tuzlaci kvescn ;)

Tuzlaci kvescn ;)

Administrator
dakle pitanje se odnosi vezano za kameru kod mercatora... tj. do 01.10. ogranicenje na juznoj je bilo 70 km/h, a sada kako je u funkciju stavljen zeleni val, ogranicenje je sada 50 km/h cijelom juznom magistralom, pa me interesuje na koliko km/h sada slika kamera???

zzz
 
Član
vjeruj da nemam pojma, al ocekujem vec nekoliko cestitki na kucna vrata. a sto se tice kamere kod merkatora, ja mislim da ona samo slika kad se prodje kroz crveno, al ipak svaki put malo usporim tu kad prolazim (za svaki slucaj) ;)
 
Administrator
TuLe je napisao(la):
vjeruj da nemam pojma, al ocekujem vec nekoliko cestitki na kucna vrata. a sto se tice kamere kod merkatora, ja mislim da ona samo slika kad se prodje kroz crveno, al ipak svaki put malo usporim tu kad prolazim (za svaki slucaj) ;)

zato i pitam... mozda je samo za crveno a mozda usput i brzina.... ko ce znat... i ja kad prolazim prije sam spusto na 50-60 ;)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
TuLe je napisao(la):
vjeruj da nemam pojma, al ocekujem vec nekoliko cestitki na kucna vrata. a sto se tice kamere kod merkatora, ja mislim da ona samo slika kad se prodje kroz crveno, al ipak svaki put malo usporim tu kad prolazim (za svaki slucaj) ;)

zato i pitam... mozda je samo za crveno a mozda usput i brzina.... ko ce znat... i ja kad prolazim prije sam spusto na 50-60 ;)

ma komsija je prije radio na odrzavanju semafora i od njeg znam da je samo za crveno, al kod mene otac tvrdi da je i za brzinu :D uglavnom malo prikocim i onda opet po gasu :)
 
Član
mjeri i brzinu, na pocetku magistrale stoji znak da je ogranicenje 70, zeleni val nema veze sa ogranicenjem oni kazu samo da ces uvijek na zeleno doc ako ides 50kmh sto ne znaci da je to i ogranicenje. slika tek preko 90 kmh, ja svaki dan prolazim 70 - 80 kmh i nikad nije blicnula.
 
Član
al zato braćo po pedali plavci vise oko OMVa,prinčeve džamije itd...radari će da rade maximalno u sljedećih nekoliko mjeseci...
 
Član
ma nek rade... ionako se zna gdje uvjek stanu, malo usporis vidis nema ih i opet po gasu ;)
 
Administrator
dulox ja koliko sam primijetio da je znak 50 i kod pumpe dva lava na pocetku juzne magistrale....
neku vecer radar kod kipova ;)
 
Član
od benzinske dva lava pa sve do miladija je 50, nema vise nigdje u gradu da je preko. a sad su cesce kod kipova s radarom neg bilo gdje drugo. a kod princeve dzamije se ne sjecam kad sam ih zadnji put vidio...
 
Administrator
TuLe je napisao(la):
od benzinske dva lava pa sve do miladija je 50, nema vise nigdje u gradu da je preko. a sad su cesce kod kipova s radarom neg bilo gdje drugo. a kod princeve dzamije se ne sjecam kad sam ih zadnji put vidio...

upravo zbog tog ogranicenja od 50km/h cijelom juznom magistralom interesuje me na koliko slika radar???
 
Član
a ko ce ga znat... spustis na nekih 60-65 dok ne prodjes semafor, onda opet gas i nema problema, al ja sam idalje ubjedjen da on samo slika samo one koji kroz crveno prodju, al raspitat cu se ja to jos detaljnije pa cu javit ovdje sta je i kako... ;)
 
N

nenad

Ja mislim da se palila na 21 preko ogranicenja, pa ce vjerovatno i sada podesiti na 71 da blica.
 
Top