Tuzla - Lose iskustvo sa taksistima

Tuzla - Lose iskustvo sa taksistima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
rinaldo je napisao(la):
treba otvoriti temu Brojevi telefona članova foruma pa kad negdje zaglavimo uvijek se može naći neko ko će pomoći , žao mi je što si naletio na klošare jer mogu da zamislim situaciju , vidjeli BG table pa kontaju treba ga oderat , mamu im lopovsku...

Bravo!:cool:

+ već imaš od mene, ali imaćeš i pivo za ovo.;)
 
Član
Sta da kazem, tuzno, ali zato evo ideje :)

http://www.bhtuning.com/telefonski-imenik-clanova-t-50082.html

OggyBoy je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
treba otvoriti temu Brojevi telefona članova foruma pa kad negdje zaglavimo uvijek se može naći neko ko će pomoći , žao mi je što si naletio na klošare jer mogu da zamislim situaciju , vidjeli BG table pa kontaju treba ga oderat , mamu im lopovsku...

Bravo!:cool:

+ već imaš od mene, ali imaćeš i pivo za ovo.;)

E zao mi je ali nisam procitao do kraja kad sam pisao tako da se izvinjavam na istoj ideji :lol::lol::lol::lol::lol:


Nevjerovatno, ali eto.
 
Član
Prvo hvala svima sto ste se odazvali, video sam ja jos danas da je mnogo vise dobrih ljudi nego bagre kao sto su oni taksisti;)Ako bilo ko ima problem ili mu bilo sta drugo treba u Bg-u ili Cacku neka mi se javi. Inace jedan savet za bg, ako dodjete busom nikako ne uzimajte taksi na autobuskoj stanici izuvaju iz cipela dripci i jos kad cuju drugi naglasak ima da te vozaju 5km duze...
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
treba otvoriti temu Brojevi telefona članova foruma pa kad negdje zaglavimo uvijek se može naći neko ko će pomoći , žao mi je što si naletio na klošare jer mogu da zamislim situaciju , vidjeli BG table pa kontaju treba ga oderat , mamu im lopovsku...

ovo kolike je dobro toliko i nije, ostavljat javno podatke, hm . . . .moglo bi se zloupotrijebiti!

potpis ja prvi ne bi ostavio svoj br. telefona javno
 
Član
dellas je napisao(la):
Prvo hvala svima sto ste se odazvali, video sam ja jos danas da je mnogo vise dobrih ljudi nego bagre kao sto su oni taksisti;)Ako bilo ko ima problem ili mu bilo sta drugo treba u Bg-u ili Cacku neka mi se javi. Inace jedan savet za bg, ako dodjete busom nikako ne uzimajte taksi na autobuskoj stanici izuvaju iz cipela dripci i jos kad cuju drugi naglasak ima da te vozaju 5km duze...

Dok ne dođeš na lokaciju i okreneš policiju.:cool:

Jednom su me prešli, ali drugi put neće više.:cool:
 
sljedeci put kad budes dolazio, slobodno ranije kontaktiraj nekoga za broj, i ako ti zatreba sta, da se imas kome obratiti. i tako svako mjesto gdje budes dolazio ;)
ne moramo javno brojeve ostavljati ako ne zelimo, ali se svako moze privatnom javiti i traziti broj..jos pogotovo kad tako iz dalekih mjesta neko dolazi, tu smo svi da pomognemo ;)
 
Član
a kakvi brojevi i ostavljanje glavno je imat kr i pristup internetu preko moba i odma ulazis pises post tu i tu sam i ostavljas svoj broj kao i hitno je ko moze da pomogne nek nazove na taj i taj broj ko hoce pomoci i odatle je nazvat ce ko nece samo ce preci preko tog posta
 
Član
jaba78 je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
treba otvoriti temu Brojevi telefona članova foruma pa kad negdje zaglavimo uvijek se može naći neko ko će pomoći , žao mi je što si naletio na klošare jer mogu da zamislim situaciju , vidjeli BG table pa kontaju treba ga oderat , mamu im lopovsku...

ovo kolike je dobro toliko i nije, ostavljat javno podatke, hm . . . .moglo bi se zloupotrijebiti!

potpis ja prvi ne bi ostavio svoj br. telefona javno

Do sad sam ostavio bezbroj puta telefon javno na ovom forumu i to niko nije zloupotrebio.;)
 
OggyBoy je napisao(la):
jaba78 je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
treba otvoriti temu Brojevi telefona članova foruma pa kad negdje zaglavimo uvijek se može naći neko ko će pomoći , žao mi je što si naletio na klošare jer mogu da zamislim situaciju , vidjeli BG table pa kontaju treba ga oderat , mamu im lopovsku...

ovo kolike je dobro toliko i nije, ostavljat javno podatke, hm . . . .moglo bi se zloupotrijebiti!

potpis ja prvi ne bi ostavio svoj br. telefona javno

Do sad sam ostavio bezbroj puta telefon javno na ovom forumu i to niko nije zloupotrebio.;)

Ma druze niko ti ne kaze da ce biti zloupotrebljen, ali ima ljudi ovde zakace se na forumu, i odma ima njegov broj moze ga uznemiravati i ostalo. . . svakavog svijeta ima!
 
Član
:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
joj druze kako nisi imao nesto u gepektu,palicu il isl.i uzeti to i upitati onda jos jednom koliko sam duzan i za sta sam duzan :icon_mad: :icon_mad:

Cim sam procitao naslov znao sam da je nsto u tom pravcu ;)
 
Početnik
ma nema cisti brezobrazluk
sramota je njihova a ti i ispo cojk
ko ih je*e
svako glda sebi da nesto ugodi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top