Tuzla Kamere na semaforima

Tuzla Kamere na semaforima

Neznam jel neko od tuzlaka primjetio kod Mejdana onaj semafor na svakom je postavljeno ko nekakva kamera usmjereno na put,,jel zna neko nesto vise o tome:icon_question:;)
 
Administrator
i ja sam to primijetio ali ne znam o cemu se radi... kamere, ako su kamere, postavljene su iznad svakog semafora za pjesake ;) mozda slika pjesaka kad prodje kroz crveno :lol:
 
pioneer_09 je napisao(la):
i ja sam to primijetio ali ne znam o cemu se radi... kamere, ako su kamere, postavljene su iznad svakog semafora za pjesake ;) mozda slika pjesaka kad prodje kroz crveno :lol:

samo mi jos to fali mamicu im lopovsku:icon_mad::D
 
mozda uvode kao u engleskoj i njemackoj kontrolu toka semafora na osnovu guzve, ne znam jeste li gledali ali tamo kontrolori upravljaju semaforima pustajuci zeleno na dionicama na kojima su vece guzve, pa mozda hoce i to da uvedu, ili ipak da slikaju na svaki prolazak crvenog hahahaha
 
zen3dom je napisao(la):
mozda uvode kao u engleskoj i njemackoj kontrolu toka semafora na osnovu guzve, ne znam jeste li gledali ali tamo kontrolori upravljaju semaforima pustajuci zeleno na dionicama na kojima su vece guzve, pa mozda hoce i to da uvedu, ili ipak da slikaju na svaki prolazak crvenog hahahaha

il da nije kakva zajebancija oko zelenog vala kojeg prave vec 3 godine :lol::lol:
 
Član
A moš mislim kad napave etaj zeleni val,joj kad se zaletim od Hametove pijace pa do carine :ljut::ljut: joj sve 45km/h ima da pržim.
 
Član
primjetio sam, al sve zaboravim komsiju pitat sta je (posto radi na odrzavanju semafora) :D
 
Član
Koliko sam ja informisan to su info, kamerice grada radi vandalizma i td..., te za kontrolu semafora i famoznog zelenog vala...
 
Član
imamo i mi u ze kamere na vecim raskrsnicama, naravno ne slikaju, sluze da nas spijuniraju :D
 
Član
ma ni nalik na kameru :D usmjereno u pravcu zebre, standardni izgled nekog zvucnika
a kamere za nadgledanje imaju kod kipova i stoje malo visocije
 
Član
a ja kontam sta ono svira danas...doduse prolazio sam na pola crvenog :)

to je FBI nesto osmislio garant :D
 
Top