turboooo...........

turboooo...........

jao pa znam da imaju pomalu kompresiju turbo benzinci tako da ja sam uradio prvu fazu napravio dikton od aluminium i dva irginalni jedan nasproti drug tako da vec imam smaljenu kompresiju na 7,8bara onda sam namestio turbinu danas pa cu sutra smeniti ubrizgavaci malo veci od one moje da bi dovoljno punili goriva cilindre e onda BMWskaner za par dana videces kako to sijajno radi i dr. poslusao sam neke komentare od clanova nabavio jake srafove druge lageri za radalica jacija pumpa za ulje i gorivo turbina za pocetak cu da je pustim na 0.5b pa videcemo kako se ponasa mali usisi da bi ne previse dolazilo pritisak u cilindre preko injectiion i to je dobitna kombinacija! BMWscaner znas da ja sam od makedonija i mi ovde nepricamo kao kod vas tako da lepo zborim i ako ni sam to nekad ucio u skole :D razumes me tako i mislim ;) a sutra ujutro dovrsicu rad e onda ide faza startovanje motora ako nista ne izdrzi motor imam jos jedan u garazu VR6 2.9l pa cu dA NA NEGA EKSPERIMENTISEM jer cu da sad greske od ovaj prvi sigurno nauciti nekoliko stiskanja i lete klipove na svuda hahahah pozzzzzz braco saljem vam malo kreativnosti ili dobijate sa eksperimentom ili gubite vredi da se to isproba jer necemo mi svi znat kako delova to :D
 
Član
e onda se ispricavam za pravopis i tocne rijeci nisam ukacio da si makedonac :D
ali cekam idalje da vidim taj turbo
 
sto da ne prate kod nas u makedoniju ili blize nam je bugarija imas koliko god oces te motore i realna cena im e 450e ja sam ovaj uzeo komplet sve od korado izvadzen 400eur :D pa sad vid ti vredi il ne vredi jedna plata jedan mesec sedis doma nikud ne izlazis na kafu eto ti vr6 zato i praim eksperiment :D takoje BWMscaner volim da vidis moj projekt care zakon si!!!!!
 
bmwscaner je napisao(la):
ajd prvo malo pravopisa , ili nemoras pravopisa bar rijeci napisi kako treba da ljudi znaju o cemu pises
a to da cu vidjet kako ide uvjek spreman :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
hmm a sta je sa strujom? vjerujem da moze do 0.5 bara da trpi stock motor, al uz struju i remap ECUa, bar po mome misljenju..
 
nemogu te svatit bidi malo jasniji oko struja i ecu ?


al 0.5b obican atmosverac moze da istrpi to bez nikakvi problema to sam 100% siguran al eto kazi sta mislis dr?
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
hmm a sta je sa strujom? vjerujem da moze do 0.5 bara da trpi stock motor, al uz struju i remap ECUa, bar po mome misljenju..

moze trpit i vise od 0.5 bara ali uz kvalitetnu elektroniku i dobro mapiranje sve ostalo nece dugo drzati vodu...
 
ja vise radim o tome polemiku moj drug radi elektroniku mapiranje i tak dalje videcemo sat on misli ubacimo vece ubrizgavace oko PC on ce da radi malo i tako
 
Top