Turbina na w124 200D

Turbina na w124 200D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Adnan Mahovac je napisao(la):
MTR je napisao(la):
ma samo ti nju metni , nemoj nas slusat , sto veca to bolja :)

vrlo smijesno da vozim e73 amg mozda bi i stavio gt 40 al ja vas pitam mozel se stavit turbina od 1.9 tdi vw motora i intercoler:cool:

moze drug sve ali znas li ti koliko sama ta turbina kosta bez ostalih dijelova ugradnje a da negovorim zivaca i mogucih problema,izvadi taj motor i nadji neki jaci i uvali ga,ha ya,a sad to kemijanje i ostalo sve moze ali koliko si spreman potrositi para i zivaca,da radi klime od bubam 400km ubacujes turbinu i sve to sto kosta opet bubam minimum 2000km...skuplja pita neg tepsija
 
Sarajlic je napisao(la):
Adnan Mahovac je napisao(la):
MTR je napisao(la):
ma samo ti nju metni , nemoj nas slusat , sto veca to bolja :)

vrlo smijesno da vozim e73 amg mozda bi i stavio gt 40 al ja vas pitam mozel se stavit turbina od 1.9 tdi vw motora i intercoler:cool:

moze drug sve ali znas li ti koliko sama ta turbina kosta bez ostalih dijelova ugradnje a da negovorim zivaca i mogucih problema,izvadi taj motor i nadji neki jaci i uvali ga,ha ya,a sad to kemijanje i ostalo sve moze ali koliko si spreman potrositi para i zivaca,da radi klime od bubam 400km ubacujes turbinu i sve to sto kosta opet bubam minimum 2000km...skuplja pita neg tepsija
ja imam turbinu od vw t4 1.9 tdi znaci ne moram kupovat turbinu
samo napravit usisnu granu i ispusnu granu tako da me ne bi trerbalo puno kostat
bar tako mislim nek me neko ispravi ako grijesim
 
Početnik
ej da je sve u usisnoj i ispusnoj grani svi bi mi vozali biturbase na kvadrat nisam neki poznavaoc mehanike i tih cuda ali znam da to ni je toliko jednostavno kako ti to sve zamislja,nije ubacivanje turbine kao pranje auta ali ako si voljan kemijat i to samo naprijed imas moju punu podrsku;):D
 
Početnik
..druze ako si voljan radit,i to ubacivat,imas moju punu podrsku i pomoc pri sarafanju i krojenju svega,jer vidim komsije smo.. a ako imas turbinu ti si jedan problem odma rijesio..samo malo volje,znanja i PARA...i ide to
 
Član
jeste se nalozili, ti na mecku turbinu, onaj hoce na karburator, dajte i meni neku vecu, da i ja imam vise konja:D
 
Član
Tražio sam na forumu, mogul ikako izvesti da stavim turbinu na biciklo.
Imam već turbinu od golfa, i meni samo cijevi fale
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
hahaha smijesno od turbine vise nema nista,a to nije bas neka komplikacija samo treba imat love za to.Po meni je najbolje stavit turbo na starijeg mercedesa benzinca jer imaju extra kvalitetne motore.:icon_biggrin:
 
ArminM je napisao(la):
jeste se nalozili, ti na mecku turbinu, onaj hoce na karburator, dajte i meni neku vecu, da i ja imam vise konja:D

ma sta ce ti veca,nema od vece turbine nista na taj motor osim ako ces stavit kovane klipove,obradit glavu itd....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top