Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

Član
Spico007 je napisao(la):
Dosta raje,vrijeme je posluzilo,organizacija dobra,nemam zamjerke.
Al plavusa je najbolja bila najbolje auto danas.Skidam kapu...:cool:
Evo malo ugodjaja od mene...

http://img90.imageshack.us/i/picture009dk.jpg/

hahaha gle Biscana al' salijecu plavusu
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Bacio tus pa na 4um prezadovoljan 3 pehara deathmatch je ludnica bio (samo nestalo mi piva na pola pa mi rez opao a islo bi to jos)
A joke i ekipa kapa dole za sve takvih ljudi je malo :cool::cool:

Svaka čast i vama, jbt koda se znamo godinama, a ne da smo se danas upoznali:D

Jbt danas sam se sliko više puta nego u cijelom životu:icon_biggrin:
 
Član
ivica je napisao(la):
evo tek sam stigao,pohvalit cu organizaciju koja je bila ODLICNA i vrijeme nas je posluzilo,meni se nije vise dalo cekati na proglasenje pa sam otiso kuci.....radmila svaka cast i nadam se da cemo se opet vidjeti na TAKVOME skupu.....veliki pozdrav ;)

Svaka ti cast, autic ti je stvarno extra, jedva sam se odlijepio od njega :cool:
 
Član
Joke-zgb je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
Bacio tus pa na 4um prezadovoljan 3 pehara deathmatch je ludnica bio (samo nestalo mi piva na pola pa mi rez opao a islo bi to jos)
A joke i ekipa kapa dole za sve takvih ljudi je malo :cool::cool:

Svaka čast i vama, jbt koda se znamo godinama, a ne da smo se danas upoznali:D

Jbt danas sam se sliko više puta nego u cijelom životu:icon_biggrin:
hehehe nije bitno koliko se znamo bitno je da sve skljocnu kako treba danas i da ste ljudi za 10!
A sta ocekujes kad si sexy mora fotkanje hahah
 
Bilo je preludo,evo koja fotkica i od mene........
13z2u7a.jpg
[/img]
2u6zs5l.jpg
[/img]
i za kraj jedna od dva bihacka takmicara... hehe
Nazalost nismo ostali do kraja ali sta je tu je,pravili smo drustvo barem do pola ;)5
333abr8.jpg
[/img]
 
Legend
evo i ja upravo stigao , sve za 10 nema sta,organizacija ..... onda nasih bht forumasa sam upoznao i raja je do bola,zezancija i smijeh neizbjezan:cool: , da se opet ponovi ,steta sto nisam popit mogao,treba vozit kuci :cool:
 
Član
ja sam stigao na sami pocetak db drug finala i dosta toga sam vidio ibilo je extra i po mom ukusu najbolja muzika je bila u sivoj 206-ici sa dvije alpinine 12-estke
 
Član
mladus je napisao(la):
ja sam stigao na sami pocetak db drug finala i dosta toga sam vidio ibilo je extra i po mom ukusu najbolja muzika je bila u sivoj 206-ici sa dvije alpinine 12-estke

hehe.....da i Denija i mene neko pohvali....hvalaaa.... :D
 

Prilozi

  • Image1287.jpg
    Image1287.jpg
    352,2 KB · Pregleda: 44
Legend
a eto ja cijeli dan gledam u pezoa i nesto mi poznato auto druze, nisam ni prisao kad su me moje budale vazda vukli na sve strane
 
Član
mahir_011 je napisao(la):
mladus je napisao(la):
ja sam stigao na sami pocetak db drug finala i dosta toga sam vidio ibilo je extra i po mom ukusu najbolja muzika je bila u sivoj 206-ici sa dvije alpinine 12-estke

hehe.....da i Denija i mene neko pohvali....hvalaaa.... :D

e na vas sam mislio stvarno odlicno
 
Top