Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

Tuning Show 25.04.2010. Gradiška

nema 402 m!!

Ovako ja planiram docii..
Pa me zanima gdje ima u blizini dobra auto praona,da se auto opere od puta? Zanima me jos da bude gdje odmah tu i neki servis gdje ima dizalica,jer nezelim ici sa dosta spustanim autom do gradiske ceste su fujj..
Ili da ipak ponesem u gepeku dvije dizalice, mozda mi se to vise isplati,pa da ga spustim kad parkiram?
 
Član
Oko Taxi Bara ima bar 10-ak auto praona u krugu od 5km... Tako da ce se valjda naci mjesta negdje. Ima i servisa, samo pitanje je da li sta radi nedeljom...
 
Početnik
black_devil je napisao(la):
nema 402 m!!

Ovako ja planiram docii..
Pa me zanima gdje ima u blizini dobra auto praona,da se auto opere od puta? Zanima me jos da bude gdje odmah tu i neki servis gdje ima dizalica,jer nezelim ici sa dosta spustanim autom do gradiske ceste su fujj..
Ili da ipak ponesem u gepeku dvije dizalice, mozda mi se to vise isplati,pa da ga spustim kad parkiram?

U TAXI-BAR-u imas sve i sve ce da radi tako da se ne brines ni za sta, samo dodji malo ranije da se stigne sve uraditi. ;)
 
TAXI-BAR je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
nema 402 m!!

Ovako ja planiram docii..
Pa me zanima gdje ima u blizini dobra auto praona,da se auto opere od puta? Zanima me jos da bude gdje odmah tu i neki servis gdje ima dizalica,jer nezelim ici sa dosta spustanim autom do gradiske ceste su fujj..
Ili da ipak ponesem u gepeku dvije dizalice, mozda mi se to vise isplati,pa da ga spustim kad parkiram?

U TAXI-BAR-u imas sve i sve ce da radi tako da se ne brines ni za sta, samo dodji malo ranije da se stigne sve uraditi. ;)

Mi mislimo krenuti oko 6h, pa tamo smo jbg za oko 2h-2:30 h...
Hvala na odgovoru legendo... Vidimo se abd..
 
Član
imal kakvog popusta taj dan za IXS opremu...Treba mi dobra jakna - kožna....modeli Triple X,Tahoma ili Hawk ako ima sta od toga na stanju?
 
Član
sad ce 25. :icon_smile: ,,,,ima da bude ludilooooo :cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:,,,vec cujem zvukove auta,,i db takmicare :icon_smile:
 
Ja cu najverovatnije zadnji kraj lijepo ovdje kod kuce do kraja navoja, a prednji kad dodem u Gradisku, jer ne vrjedi jbg,,Da idem do tamo ko na jajima..Hoce li se koje razbiti,ja sam isao u Gradisku dvaputa i nisam zadovoljan putem,cak na jednom mjestu su iskopane rupe,pa kad ides vozis cik cak izmedju njih :)
 
Član
ivica je napisao(la):
jel mi moze tko reci kakvi su putevi tamo?posto imam problema kao i ernad......

Od BL do Gradiške je extra, a i do BL je u dobrom stanju, ali ne znam relaciju baš odakle ti dolaziš.

black_devil je napisao(la):
Ja cu najverovatnije zadnji kraj lijepo ovdje kod kuce do kraja navoja, a prednji kad dodem u Gradisku, jer ne vrjedi jbg,,Da idem do tamo ko na jajima..Hoce li se koje razbiti,ja sam isao u Gradisku dvaputa i nisam zadovoljan putem,cak na jednom mjestu su iskopane rupe,pa kad ides vozis cik cak izmedju njih :)

Za Krupu idem često i put je extra, ne znam kuda si ti išao.
 
Ti ides od Banja Luke a ja neidem prema tamo,znam tamo taj put je extra,na pojedinim mjestima imaju uvale al da se proci...
 
Top