Tuning Oglasnik

Tuning Oglasnik

Član
Privatne poruke prvenstveno zato da se srezu troskovi u komuniciranju, jer tesko ce nekome iz HR biti da zove mene vamo u Bosnu da bi se dogovorili oko svega, eto pozz i sa srecom, samo polako ;)
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Privatne poruke prvenstveno zato da se srezu troskovi u komuniciranju, jer tesko ce nekome iz HR biti da zove mene vamo u Bosnu da bi se dogovorili oko svega, eto pozz i sa srecom, samo polako ;)

da da biti ce realizirano kroz koji dan..bit ce i jedna korisna mogucnost da ce se moci ocjenjivati prodavac..i komentirati slicno kao ova reputacija na forumu..zbog sigurnije kupnje;)
 
Član
naravno treba nam i srece al najvise od svega vasa pomoc da vam ne bude mrsko postaviti oglas..iako je posjecenost mala;)
 
Član
tuningoglasnik-1.png


Pozdrav!

Otvorena je nova verzija stranice TuningOglasnik.com, prvog hrvatskog tuning oglasnika!
Očekuju Vas nove, pojednostavljene mogućnosti te pregršt novih opcija.

Također, poboljšali smo i vizualni dojam stranice, odnosno dizajn iste.
Isto tako, povećali smo broj slika koje možete pridodati svom oglasu na 10, kako bi mogli što bolje prikazati svoj predmet prodaje.
Dodana je i nova rubrika „Novosti“ u kojoj možete pronaći zanimljive članke o novitetima, novim modelima, doradama automobila te datume i najave raznih evenata.

Registracija na novu stranicu vrši se u svega par sekundi te smo ju skratili što je više moguće.
Sve što morate napraviti je popuniti polja „Korisničko ime“, „Lozinka“ i „E-mail“ (to možete učiniti direktnim pristupom registraciji preko slijedećeg linka: http://www.tuningoglasnik.com/wp-log...ction=register ).

Nadamo se da ćemo vidjeti tebe i tvoje oglase na stranici!
Lijep pozdrav,

TuningOglasnik.com administracija.

http://www.tuningoglasnik.com


P.S. Na vlastito inzistriranje je opet otvorena ova tema. Hvala moderatorima.
 
Član
ako je nesto poput motoso.de, vi morate shvatiti da njemacka ima 90 miliona ljudi, a iz govornog poducja, da ne govorim

mi ovdje govorimo o 1000 ljudi koji rade auta, tako da, mislim da je stranica propast
 
Top