Tuning Oglasnik

Tuning Oglasnik

Član
TuningOglasnik - Prvi hrvatski tuning oglasnik - tuning oprema, tuning automobili, povećanje snage, chip tuning, auspuh, sportski filteri, intercooleri, aluminijske felge, gume, tuning eksterijera, vanjski tuning, spojleri, prednji branik, zadnji branik, pragovi, retrovizori, unutarnji tuning, satovi, pozadine satova, sportska sjedala, ručice mjenjača, papučice, pojasevi i još mnogo toga!

Bit projekta je okupti sve tunere sa nasih prostora na jendom mjestu kako mi medusobno mogli tfgovati ir azmjenjivazi djelove..Zabiljezen je pad kupovine tuning djelova i mnoge firme su propale..

Pratite zbivanja na stranici nove stvari dolaze uskoro!!!
 
Član
drago mi je sto vam se svida..uskoro cemo srediti i valutu..bit ce zanimljivih stvari..al sve na svoje vrijeme..stranica je napravljena prije mjesec dana..ovdje cu vas obavjestavati o novostima vezanim za stranicu
 
Član
ja sam je sad gledao i dobro je zamišljena , ali nema brate ničega , ...slab sadržaj..:icon_sad:
 
Član
I treba obavezno dodati privatne poruke i editovanje oglasa da se moze cijena korigovati, a ne ponovo isti oglas ;)
 
Član
I naravno treba , i reklame za stranicu da narod cuje da postoji i da to zazivi bas kako treba ....

Stavit cu i ja obavjestenje na caraudio-rs. info ...:icon_smile::icon_smile:
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
I treba obavezno dodati privatne poruke i editovanje oglasa da se moze cijena korigovati, a ne ponovo isti oglas ;)

evo vidis super idea pogotovo ovo za privatne poruke..pokuast cemo realizirati..hvala..svaki savjet dobro dosao..a i kritika naravno

-Bokili to je oglasnik i nema potrebe za nekim pretjeranim sadržajem..osim sto trebaju oglasi..naravno al ljudi jos nisu culi za ovaj projekt..pa polako

-adi187-hvala!;)
 
Član
ako neko zeli i ima volje nek stavi nas link i po drugim forumima na kojima je aktivan...unaprjed hvala!;)
 
Top