tuning - Golf mk1

tuning - Golf mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: tuning

Ja sam ti reko, a i opet cu za tebe je kakav japanac na njih ide plastika i ova cuda sto ti radis na kecu, da si makar ovo uzeo radit na mk3 pa ajd al ni to nije dobro, jedino sto mogu je da ti pozelim srecu da ostvaris sta si zamislio ;)
 
Član
RE: tuning

zali Boze novca truda vremena zivaca itd itd :icon_cry:
ne zelim da te uvrijedim
ali ti fakat neces da ili ne zelis da shvatis

sretno:icon_confused:
 
Član
RE: tuning

I ja sam komentarisao dosta puta i kad vec ides u tom smjeru meni je ovaj izgled bio za 10 ;)
[attachment=28885]
samo plavu poziciju skloniti,naljepnicu na sajbi skratiti i vidi bas je nabrijan.
Najbolje tvoje izdanje definitivno, a ovo sto slijedi ne znam kad zavrsis vidjet cemo...sretno
 
RE: tuning

zar nije moglo biti vise komentara.....pola komentara sve isti uradi ovo uradi ono,najbolje pobrisati sve komentare.staviti sliku od aktuelnog golfa pa o tome pricat.sat vremena citam ovo....a o golfu ......imas potencijal za rad a za djelo neka osude drugi sto su duze vrijeme u tuning-u ......sa srecom...i onaj klip sto pretices na punoj liniji ne treba nama toga.....nije ona bezz puna sigurno....
 
Član
RE: tuning

Čovjek radi auto za sebe i po svom ukusu,na kraju će ga on voziti a ne mi,a mi možemo reći svoje mišljenje samo..
A ti AnDele ne drži predavanja ;)
 
Član
RE: tuning

kada se auto radi neka se radi.. ako niste primjetili auto se prosiruje a treba veci branik i sve ostalo. ja mrzim kada neko nabaci felge i vi ga hvali te. prepravi te malo auto da ne lici pa onda nesto reci te. boja auta ce ici na kraju a ove su slike iz garaze. mozda se i trko ko zna kakva se zara sprema. :icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: tuning

Boki ajde pogledaj ovu sliku njegovog Golfa sta sam ja postavio i reci sta po tebi ne valja osim onoga sto sam ja naveo i s obzirom da znas da covjek ne voli german style...
 
RE: tuning

druze nastavi kako si zamislio ali moras neke savjete primiti i primjeniti kao sto je to bila folija na sajbi ...et to je jedino sto si po meni trebao promjeniti onako kako je bio na kraju je cool i manje boja kombinuj elegantnije izgleda.....sve u svemu svaka cast na poslu..imas plus za trud
 
RE: tuning

ja volim vidjeti nekoga ko se trudi da svojim rukama nešto napravi,
i tebi stvarno svaka čast. po mom mišljenju kec nije baš za previše plastike,
nekako mu ne leži to, ali kad bi poravnao p. i zadnju karambolku i pragove
nabacio neke 16 ke, ofarbao čitavo auto bez suviše grafika, enterijer uradio od trojke
i tako, da bi uspio svoj stil izgurati do kraja.
nadam se da ćemo ubrzo vidjeti završen projekat :cool:
 
Član
RE: tuning

anes golf je napisao(la):
kada se auto radi neka se radi.. ako niste primjetili auto se prosiruje a treba veci branik i sve ostalo. ja mrzim kada neko nabaci felge i vi ga hvali te. prepravi te malo auto da ne lici pa onda nesto reci te. boja auta ce ici na kraju a ove su slike iz garaze. mozda se i trko ko zna kakva se zara sprema. :icon_smile::icon_smile:

e jedino ako ces ga prosirit kao ovu dvojku ;)

3dmk2turbostudio1update.jpg
 
RE: tuning

:icon_exclaim: Smirite strasti da ne bi bilo grickanja Bonita Banana...Anesov auto, njegove pare, neka radi sta hoce...Molim bez uvredljivih komentara, misljenja i ukusi se razlikuju i nismo svi isti..

;):icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top