tuning fiat 126

tuning fiat 126

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eo ja se malo pozabavio fiatom:) pa svaki koment dd:icon_biggrin:
samo da znate da sam pravio nerealno:icon_biggrin: al ev nije bas tako ispalo:):icon_eek:

posto je 1600x1200

minijatura

kad porastem bit cu porsche

 
dobar rad al prvo sto sam primjetio jos dok mi je sliku otvaralo(posto mi je slaba konekcija ide polako) su ovi zvucnici oni su sa roobijevog golfa 4
zar ne a sve u svemu rad je ;)
 
hebiga jesu al nea veze ovog puta sam se htjeo malo vise potrudit i radio sam ga neku 2-3 sedmice jesu tockovi rahljavi al meni se svidja:icon_biggrin:
 
Trozic je napisao(la):
krasti je zabranjeno....

:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
:icon_sad::icon_sad::icon_sad:
:icon_surprised:pa rubiov rad nije niko postavio
i to je jedan mali djelic nisam ukro sve to je jedini dio
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
krasti je zabranjeno....

:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
:icon_sad::icon_sad::icon_sad:
:icon_surprised:pa rubiov rad nije niko postavio
i to je jedan mali djelic nisam ukro sve to je jedini dio

fast..tuning20 je napisao(la):
krasti je zabranjeno....


ne ljutim se nego onaj rad nije na forumu uopste i to je jedini dio kojeg sam skinuo pa sam dodavao jos nestcopiro pa napravio zvucnike mislio sam da je zabranjeno uzimat sa drugi chopera koji su na forumu
:icon_question:

bez ljutnje,samo fino kažem BILO koje auto sređeno u PSu ili sličnim programima nebitno ko je radio i gdje,zabranjeno je uzimati sa takvi auta dijelove,
to je više eto ako je to neki lik uradio zvučnike ako se on trudio da ih nacrta u PSu netreba uzimati njegovo bolje sam nešto smisliti nariktati nego uzamti nečije nebitno sa kojeg je on foruma ili već odakle...

fiat si dobro počeo,samo riješi te sitnice ako imam neki slika od ozvučenja od auta daću ti pa ispravi to ;)
 
Član
Evo jedna greska pogledaj te dje je volan na originalnoj slici a pogledaj te na preradi kao da je iza sjedala prednjeg tocno na sredini nedje ostao hahaha.Na greskama se uci jel tako?
 
BoosT666 je napisao(la):
Evo jedna greska pogledaj te dje je volan na originalnoj slici a pogledaj te na preradi kao da je iza sjedala prednjeg tocno na sredini nedje ostao hahaha.Na greskama se uci jel tako?

pa vidis da je stavio cijelu tablu od yuge i to od engleza :lol::lol::lol: na desnu stranu je stavio volan :lol::lol::lol::lol:
dobar fazon
 
Član
jos nesto kad sam ga bolje pogledao ti blatobrani felge su krane sa onog golfa i tja intercooler onaj golf 1 gti neznam go ga je radio samo znam da je sa njega djelovi.:icon_confused:
 
Član
i ja sam podavno radio takog fiata,ima možda godinu to mi je jedan od početnički radova,ima greški,najveći problem tad mi je bila zadnja feluga još sam se bio učio u ps u :D



 
Član
ovo ako si radio 2-3 sedmice, onda stvarno...
ovo je meni skroz lose uradjeno...usisnik uradio, a nidje sjene gore, kao da je ravna ploca...sjediste suvozacevo hoce da izbije sofersajbu, ko da mu je naslon odma uz instrumen tablu...
felge prosle ispod sjene, velika greska...
zadnji branik (ako se uopste moze tako nazvat) nema karbona, koji je kako vidim koristen na ostatku auta...i previse ravan...
i usput (ovo nije greska), ovaj R32 znak je skroz nepotreban...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top