Tuneri

Tuneri

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Pozdrav tuneri ime Nodi,grad Bihac,auto passat,nesto ko fol uradjen,registrovao se da pokusam naci neke stvari za auto itd...
 
Administrator
bhtuninganimacija.gif
 
Početnik
ne znam je li red da se u ovoj temi gdje se preststavljamo stavi slika auta,ali evo ja cu staviti http://static.pik.ba/galerija/2011-04/slika-147532-2011-04-1303262728-velika.jpg i hvala svima na dobrodoslici
 
Član
:icon_question::icon_question::icon_question: jel ga prodajes otkud samo jedna slika i to sa pik-a....
 
Početnik
elvis_h je napisao(la):
:icon_question::icon_question::icon_question: jel ga prodajes otkud samo jedna slika i to sa pik-a....


Prodajem ga,dosadio mi je,bacio sam na njega do sad preko 7000 maraka,hocu neku bembaru ili nesto tako,stavicu jos slika kad budem kuci,sad sam na poslu pa nemam nista pri ruci.
 
Početnik
pioneer_09 je napisao(la):
otvoris novu temu u podforumu Njemacka vozila i predstavis nam passata;)


Ma nije nista posebno osim sto je spusten,ima krom felge i crni krov prilicno je obican,nisam bas fan ekstremnog tuninga.Uclanio sam se ovdje jer sam kontao da mi neko moze reci gdje da kupim onaj maleni spojler za vrata na gepeku.
 
Početnik
FilipRS je napisao(la):
Mozda bio lupan pa dok ga zakrpio :lol:

Pa bio je i par puta udaren,ali nista strasno,par puta ocesan,nekad branik,nekad blatobran itd,jbg popravci,ovo-ono,nakupi se toga kroz godine,nije 7 000 neki kes,to se brzo potrosi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top