troškovi pri kupovini u inozemstvu ?

troškovi pri kupovini u inozemstvu ?

moras u mostaru ili nadji nekoga ko je prijavljen u grudama to ti je uvedeno prije 3 mjeseca zovni speditera pa se raspitaj da se ne zeznes jer u mostaru deru pravo
 

MTR

Član
kurbla2005 je napisao(la):
moras u mostaru ili nadji nekoga ko je prijavljen u grudama to ti je uvedeno prije 3 mjeseca zovni speditera pa se raspitaj da se ne zeznes jer u mostaru deru pravo

deru sad svugdje drug , dosle su nove knjige , sve sto je bilo milja sad je tri itd ...
 
BHT Ovisnik
ovaj dojč šit me zajebo:icon_mad::icon_mad::icon_sad:

naime sad zove rođak,kaze netko ovome ponudio vise par ai otisao:icon_sad:
ali evo intezivno tragamo za drugim u okolici frankfurta-mainza
nasao sam jedan bas u njegovom gradu,pa se evo mislim dal da ga uzmem,jer je 99-o
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=143849780&pageNumber=1&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=25100&makeModelVariant1.modelId=32&minPowerAsArray=87&minPowerAsArray=KW&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&ambitCountry=DE&zipcode=55435&zipcodeRadius=100&negativeFeatures=EXPORT&tabNumber=1
 
BHT Ovisnik
mogu cekati maximalno do 20-og,ako u to prodam jettu onda uzmem i malo opremljenijeg,jedan joscovjek treba da je vidi,ako ode onda bi malo skupljeg uzeo,al rekao sam samo volvo:cool:
 

MTR

Član
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=146795499&pageNumber=1&__lp=12&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=25100&makeModelVariant1.modelId=32&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2001-01-01&negativeFeatures=EXPORT&tabNumber=1

ponudi 2 , dace ga za 2400-2500 zavisi kolko ste dobri u nalazenju fela na autu

ps. trazi samo ove redizajn , znaci iza 2001 ;)
 
Član
malo sam se vozo u ovakom karavnu al bio valjda neki 1.8 twin turbo :icon_question: ,uglovnom ide ko lud
 

MTR

Član
Trozic je napisao(la):
malo sam se vozo u ovakom karavnu al bio valjda neki 1.8 twin turbo :icon_question: ,uglovnom ide ko lud

nemoguce , samo 2,0 je turbo , a mozda vlasnik nije znao da ti objasni da nije twin turbo nego Twin Scroll tehnika na turbu sa po dva ulaza na kompresijski dio ( 1 i 3 cilindar kroz jednu cijev i 2 i 4 kroz drugu ) ;)
 
Član
MTR je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
malo sam se vozo u ovakom karavnu al bio valjda neki 1.8 twin turbo :icon_question: ,uglovnom ide ko lud

nemoguce , samo 2,0 je turbo , a mozda vlasnik nije znao da ti objasni da nije twin turbo nego Twin Scroll tehnika na turbu sa po dva ulaza na kompresijski dio ( 1 i 3 cilindar kroz jednu cijev i 2 i 4 kroz drugu ) ;)

Ko zna, zna!:cool:
 
BHT Ovisnik
zsato bas volvo...zato sto je volvo:cool: golfa ne bih ni pod razno da ga dobijem prodao bih ga,redizajn je isao vec od 2000-e nekada mislim ? zato ovoga sto sam nasao bas i ne bih jer kasnije nekada kada se prodavao vec ispod 2000 zvuci drugacije,ja sam mislio uzeti ovaj 1.8 90kw,vidim ima i gdi,on je valjda noviji motor ? a vec je drugacija registracija za 1.8 i 2.0 ,jel ima velike razlike u kvaliteti motora ? i kakav je ovaj 2.0 T,jesu skupi za odrzavati za razliku od ovih navedenih ?
rođak ide 22-og na godisnji ovamo,tako da imam ajmo reci do 20-og rok,a mislim da je onda bolje sacekat jos neka 2-3 tjedna jer sada mi je sezona pa imam dosta posla,mogao bih ukupiti za malo bolje opremljenijeg i redizajna:icon_smile:

a mtr ako mozes samo mi napisati koji je najbolji od ovih benzinaca jer diesela necu sigurno,a plin cu u bilo koji staviti :)
 
Top