trka

trka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
hahaha :D nemoj se ljutiti pa ovde smo da se druzimo i pomazemo jedni drugima sta se odmah palite, ne valja to pogotovo po po ovoj vrucini ....
 
Član
Jedini problem je što se šire dezinformacije i neistina. Ja nikad nikog nisam prozvao, a derno sam i ja par auta iz SRCS-a pa neću nikog da imenujem. Što se tiče stojadina, taj dečko je zujao oko mene par puta, ali ja fakat nisam nikad ni pokušao da potegnem, jer ipak mislim da nije fer i da imam ipak puno jači auto. Nadam se da se slažete samnom...
 
Administrator
Alen_P je napisao(la):
Jedini problem je što se šire dezinformacije i neistina. Ja nikad nikog nisam prozvao, a derno sam i ja par auta iz SRCS-a pa neću nikog da imenujem. Što se tiče stojadina, taj dečko je zujao oko mene par puta, ali ja fakat nisam nikad ni pokušao da potegnem, jer ipak mislim da nije fer i da imam ipak puno jači auto. Nadam se da se slažete samnom...
ma bjezi PEKA ti kao djete kao da si tek polozio :D:D:D
 
Član
Alen_P je napisao(la):
Jedini problem je što se šire dezinformacije i neistina. Ja nikad nikog nisam prozvao, a derno sam i ja par auta iz SRCS-a pa neću nikog da imenujem. Što se tiče stojadina, taj dečko je zujao oko mene par puta, ali ja fakat nisam nikad ni pokušao da potegnem, jer ipak mislim da nije fer i da imam ipak puno jači auto. Nadam se da se slažete samnom...

Ma drug nemas se potrebe pravdati svi znaju sta je gti a sta srpce KO SE RAZUMIE.A ako taj sa stojadinom misli da je brz fino ga zovnes nek stavi pare pa onda stanes a u ostalom ima Street race pa nek se folira kod hrvata.:):):)
 
Član
Lav je napisao(la):
edo je bio svjedok kako je audi isao. sad ima okruglo 250 kila manje i samo prednji pogon.
nek vam covjek kaze sta je zlo.

ide audi nema sta, a na temu vlasnistva necu da komentarisem.. Lave bice revans ubrzo, isti motor - nova forma, nova skoljka isti vozac :icon_biggrin: abd.. ;)
 
Član
alenx je napisao(la):
Ma drug nemas se potrebe pravdati svi znaju sta je gti a sta srpce KO SE RAZUMIE.A ako taj sa stojadinom misli da je brz fino ga zovnes nek stavi pare pa onda stanes a u ostalom ima Street race pa nek se folira kod hrvata.:):):)

i tebe je poderao :D:D
 
Član
edo_16v je napisao(la):
alenx je napisao(la):
Ma drug nemas se potrebe pravdati svi znaju sta je gti a sta srpce KO SE RAZUMIE.A ako taj sa stojadinom misli da je brz fino ga zovnes nek stavi pare pa onda stanes a u ostalom ima Street race pa nek se folira kod hrvata.:):):)

i tebe je poderao :D:D

Ni on a ni ti niste moja klasa :):):):):):):):):):)
 

IGY

Član
hajd ako vi kako kazete pomazete i imate tih nekih djelova, ima li ko od vas crvene opruge trebaju mi za mog golfa, a smirite te price oko toga ko je koga poderao, a Lave vidim te svaku noc pred zgradom, i u zadnje vrjeme ti skroz slabo ide, puno se cuje, rekao bi covjek ide ko lud a ustvari on mili, dok je prije par mjeseci isao dobro, koliko sam ja mogao vidjeti, a ta potezanja po gradu su mi vise isfurala, zar nje ljepse proci lagano krug kroz grad sa ljepim i brzim autom, i da ko te god vidi da kaze vidi sto ovaj fino vozi ne divlja i tako to, nego da projuris nekih 120-140 km/h i od 100 ljudi koji te vide ce njih 80 reci vidi kretena sto divlja ubice nekoga i sl. njih 10 ce se mozda i okrenuiti da vidi kako ce se to sve zavrsiti, a ostalih 10 nece ni primjetiti, s toga je to samo bezpotrebno unistavanje auta i sl. Ima brazte mili SR pa udri po gasu
 

Lav

Član
e igy, onaj plavi je od jarana nije moj. moj auto se lakira u sivu boju trenutno.
ne dolazim s njim dole nikad. a onaj je skoro pa prno. ne odrzava ga onaj mamlaz nikako. auspuh se raspo (i sam si cuo koliko bruji) a on nece da pravi nista. na onog se ne obaziri, auto je onako s vana normalno, a motor je 2.1 10V ili ti prevedeno nesto poput golfa 8V.
stara dvoventilska tehnologija. kod mene je bio taj motor i vani je. unutra je DOHC sa 20V.
a edo samo laganice da se radovi ako Bog da privedu kraju.
vjeruj mi da mi je dosta vise kad odem u varazdin, zagreb, osijek... nigdje nasih auta. sad u zagrebu bili mi i Pliska iz sarajeva cijelog. Sramota je to. i mostara je bilo dosta auta, una sport sa 2 auta, banjaluka sa 2 auta ili 3 nisam siguran. jedino u sarajevu sto ima (mislim na ljude koji voze race i ne omalovazavam nikoga ko ima brzo auto a nevozi trku) to je nas mozda 10-ak...
jbg svima se potrefilo da bas ove godine sve bude u kurcu. evo i par primjera: Moj audi se radio skoro pola godine, emirova honda isto tako, Nedin quattro je jos pred garazom bez motora, nedo u engleskoj i vraca se za par mjeseci, erka uhvati milion pehova, tvoj auto se radi, alenv kec isto, ma da ne nabrajam dalje. ja samo boga molim da jedan dan dodjem na trku u zagreb i tamo vidim 20 auta odavde.
Momci samo naprijed, svima vam zelim puno srece.
 

IGY

Član
Lav je napisao(la):
e igy, onaj plavi je od jarana nije moj. moj auto se lakira u sivu boju trenutno.
ne dolazim s njim dole nikad. a onaj je skoro pa prno. ne odrzava ga onaj mamlaz nikako. auspuh se raspo (i sam si cuo koliko bruji) a on nece da pravi nista. na onog se ne obaziri, auto je onako s vana normalno, a motor je 2.1 10V ili ti prevedeno nesto poput golfa 8V.
stara dvoventilska tehnologija. kod mene je bio taj motor i vani je. unutra je DOHC sa 20V.
a edo samo laganice da se radovi ako Bog da privedu kraju.
vjeruj mi da mi je dosta vise kad odem u varazdin, zagreb, osijek... nigdje nasih auta. sad u zagrebu bili mi i Pliska iz sarajeva cijelog. Sramota je to. i mostara je bilo dosta auta, una sport sa 2 auta, banjaluka sa 2 auta ili 3 nisam siguran. jedino u sarajevu sto ima (mislim na ljude koji voze race i ne omalovazavam nikoga ko ima brzo auto a nevozi trku) to je nas mozda 10-ak...
jbg svima se potrefilo da bas ove godine sve bude u kurcu. evo i par primjera: Moj audi se radio skoro pola godine, emirova honda isto tako, Nedin quattro je jos pred garazom bez motora, nedo u engleskoj i vraca se za par mjeseci, erka uhvati milion pehova, tvoj auto se radi, alenv kec isto, ma da ne nabrajam dalje. ja samo boga molim da jedan dan dodjem na trku u zagreb i tamo vidim 20 auta odavde.
Momci samo naprijed, svima vam zelim puno srece.

hajd da se konacno u necemu slozimo:D
 
Član
alenx je napisao(la):
Alen_P je napisao(la):
Jedini problem je što se šire dezinformacije i neistina. Ja nikad nikog nisam prozvao, a derno sam i ja par auta iz SRCS-a pa neću nikog da imenujem. Što se tiče stojadina, taj dečko je zujao oko mene par puta, ali ja fakat nisam nikad ni pokušao da potegnem, jer ipak mislim da nije fer i da imam ipak puno jači auto. Nadam se da se slažete samnom...

Ma drug nemas se potrebe pravdati svi znaju sta je gti a sta srpce KO SE RAZUMIE.A ako taj sa stojadinom misli da je brz fino ga zovnes nek stavi pare pa onda stanes a u ostalom ima Street race pa nek se folira kod hrvata.:):):)
;)
 

JD.

Član
Lav je napisao(la):
vjeruj mi da mi je dosta vise kad odem u varazdin, zagreb, osijek... nigdje nasih auta. sad u zagrebu bili mi i Pliska iz sarajeva cijelog. Sramota je to.

a jebiga ne ide se ljudima 450km da bi samo gledali Street Race, rijetko ko odavde je tamo konkurentan, a i onaj koji bi mogao biti, nikad ne vozi gore iako je sada isti organizator... svaka cast Mostarcima oni se pojave i ucestvuju na svakoj trci
 

IGY

Član
jest istina da smo trenutno ne konkuretni, ali neka vidice te aBd kad malo CARBON stane na noge, dok se malo razradimo ima da poharamo cjelu bivsu Yugu, i kako se ono kaze "vrjeme ce pokazati svoje"
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top