Trikovi za Climatronic

Trikovi za Climatronic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ivica je napisao(la):
dado...c::: je napisao(la):
ja imam za golfa 4 i 5 i seat al je na italijanskom :icon_confused:

daj meni posalji na talijanskome ak ti nije sta.......

skuzaaa,piko problemo :D

darko13 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
meni izbacilo gresku 250???? :icon_question:

Meni 70 i 50...

da nema kakve veze sto mi je meni na francuskom(kupljen je boriant u svicarskoj ali neka pokrajina gdje se spika francuski) mozda su im greske drugacije numerisane???
 
Član
kopiraj ove greske i na google translate uvijek prevodi..hahha;)...za cudo veliko kod mene ni jedne greske:cool:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
ivica je napisao(la):
dado...c::: je napisao(la):
ja imam za golfa 4 i 5 i seat al je na italijanskom :icon_confused:

daj meni posalji na talijanskome ak ti nije sta.......

skuzaaa,piko problemo :D

darko13 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
meni izbacilo gresku 250???? :icon_question:

Meni 70 i 50...

da nema kakve veze sto mi je meni na francuskom(kupljen je boriant u svicarskoj ali neka pokrajina gdje se spika francuski) mozda su im greske drugacije numerisane???




U mene je audi u austriji uzet ne vjerujem da ima razlike mislim da je kodiranje univerzalno...negdje sam mislim čitao da jezik na boardu i još neke diđe miđe mogu preko fabričkog radia da se mjenjaju...
 
Član
da ja znam da dado c ima na it ali dado ako imas jos daj postavi ovde pa cemo prevesti, ja znam za seat leona mislim kako ukljuciti ali neznam svaka stavka sta znaci ali vidio sam na ebay covjek prodaje 1 euro :D,znam ne leonu prog.17 brzina kmh 27 obrtaji motora
 
Član
nesobrzi je napisao(la):
da ja znam da dado c ima na it ali dado ako imas jos daj postavi ovde pa cemo prevesti, ja znam za seat leona mislim kako ukljuciti ali neznam svaka stavka sta znaci ali vidio sam na ebay covjek prodaje 1 euro :D,znam ne leonu prog.17 brzina kmh 27 obrtaji motora

Onda je to isto za većinu i na audiju je isto 1 za greške, 17 za brzinu 27 za obrtaje...
 
Član
evo ovako za seata leona ovako http://www.youtube.com/watch?v=iPk2gn8sZbI&feature=related , polo, golf 4 i passat vjerovatno http://www.youtube.com/watch?v=gKSK7YkVt3A&feature=related ,, audi a3 8l cini mi se isto kao u leona http://www.youtube.com/watch?v=pF6yO5R7yXE ,, evo audi a3 8p http://www.youtube.com/watch?v=xH9f8kl4stU&NR=1&feature=fvwp i tak se moze naci po netu

e sad neznam moj tata ima golfa 4 tdi 2001 god i jest climatronic a nemoze ovo neznam zasto !!!
 
Mrva je napisao(la):
radi i meni, izbacuje gresku 189 :)

mozda pise koliko imas konja :123:




:D

ja danas isao servisirati klimu ali mi nije pocela raditi nakon punjenja jer je temp bio ispod 5C, ali mislim da je ipak neki senzorcic riknuo jer se nije ni kasnije upalila kad je bilo oko 11C... :icon_sad:
jbg,imam 1god garancije na servis...Kako bi to kinez kod nas rekao: LIBO ME TAKI !!!

ah da,posle servisa mi lupi broj greske 138...prvo 250 pa 138,jbg makar se broj smanjio,ide nabolje haman,hahaha :lol:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
radi i meni, izbacuje gresku 189 :)

mozda pise koliko imas konja :123:




:D

ja danas isao servisirati klimu ali mi nije pocela raditi nakon punjenja jer je temp bio ispod 5C, ali mislim da je ipak neki senzorcic riknuo jer se nije ni kasnije upalila kad je bilo oko 11C... :icon_sad:
jbg,imam 1god garancije na servis...Kako bi to kinez kod nas rekao: LIBO ME TAKI !!!

ah da,posle servisa mi lupi broj greske 138...prvo 250 pa 138,jbg makar se broj smanjio,ide nabolje haman,hahaha :lol:

bitno je da ide nabolje...hahhaha:123::cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
radi i meni, izbacuje gresku 189 :)
mozda pise koliko imas konja :123:
:D
ja danas isao servisirati klimu ali mi nije pocela raditi nakon punjenja jer je temp bio ispod 5C, ali mislim da je ipak neki senzorcic riknuo jer se nije ni kasnije upalila kad je bilo oko 11C... :icon_sad:
jbg,imam 1god garancije na servis...Kako bi to kinez kod nas rekao: LIBO ME TAKI !!!
ah da,posle servisa mi lupi broj greske 138...prvo 250 pa 138,jbg makar se broj smanjio,ide nabolje haman,hahaha :lol:
zakljucak, mjenjaj auto :D
 
Član
Radi ova fora na golfu IV,ali je sada problem sto sam ja nesto carkao oko klimatronika,i sad kad palim auto brisaci mi bace 2 puta turu po sofersajbi,bez da sam ih upalil. :icon_question: Znao sam da cu nesto zeznuti :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top