Trike Drift

Trike Drift

Raja sta mislite o ovome , meni se cini kao dobra zajebancija a nije toliko komplikovana za napraviti :) ima li ko da bi preko zime pravio ovo pa da se malo zajebajemo u proljece , mislim da je ovo super za ubijanje dosade i usput za druzenje :) ja planiram napraviti jedan , pa ukoliko ima jos neko zainteresovan , da se udruzimo :D

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BNZCZsHJIR8[/video]


[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CRD8AUg2ApE&feature=relmfu[/video]
 
Niko ni habera :icon_eek: :icon_eek:

Trike-Drifting.jpg


pa nije valjda da je jedinom meni zanimljivo :D
 
Član
gdje nac kod nas ovako lijepu nizbrdicu i jos uz to da tu nema rupa po cesti :D jer za ovo treba dosta lijepa i ravna podloga
 
Dzeniii je napisao(la):
gdje nac kod nas ovako lijepu nizbrdicu i jos uz to da tu nema rupa po cesti :D jer za ovo treba dosta lijepa i ravna podloga

pa izbori su nedavno bili , kod mene u dosta mjesta u blizini tek uradjena cesta :D :D
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
gdje nac kod nas ovako lijepu nizbrdicu i jos uz to da tu nema rupa po cesti :D jer za ovo treba dosta lijepa i ravna podloga

pa izbori su nedavno bili , kod mene u dosta mjesta u blizini tek uradjena cesta :D :D

Pa ti izleti tako neka duja sto se zaletila uz brdo i pokupi te, posalje te gore kod Felixa! :lol:
 
Član
gdje nac kod nas ovako lijepu nizbrdicu i jos uz to da tu nema rupa po cesti :D jer za ovo treba dosta lijepa i ravna podloga

skoro sam ja na pijaci naletio slucajno na ovo biciklo za drifta,cigo neki prodaje pa i ne zna sta prodaje, kaze meni samo trebas zavarit pedale i moze se vozit :D mogao sam ga kupit za 20 km al nije mi bilo na pameti da su izbori ove godine :D
 
Dzeniii je napisao(la):
gdje nac kod nas ovako lijepu nizbrdicu i jos uz to da tu nema rupa po cesti :D jer za ovo treba dosta lijepa i ravna podloga

skoro sam ja na pijaci naletio slucajno na ovo biciklo za drifta,cigo neki prodaje pa i ne zna sta prodaje, kaze meni samo trebas zavarit pedale i moze se vozit :D mogao sam ga kupit za 20 km al nije mi bilo na pameti da su izbori ove godine :D



Ma sumnjam da je to to , ovo je custom made , ovi sto su bas za ovo pravljeni su skupi :D
@ado_d pa ima svoju stranu ceste nece izlijetati :icon_smile:
 
Top