trese se

trese se

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako...jaran mi ima punta 1.1 benzin...kada koci pri malo vecim brzinama npr oko 100 km/h auto se nenormalno trese...vozio ga kod majstora al mu reko da je to zbog toga sto je auto lagano i sto su male gume...zna li ko zbog cega je to tako ili je majstor u pravu?
 
Član
Ma nesto oko kocionog sistema, nek mu netko pregleda kocnice, cilindre, pakne, da mu ulje nepusta! svasta moze bit!
Ma pusti tu majstorovu pricu ako ga nije pogledao, nego nek ide dobrom mehanicaru i zdravo! sto prije to bolje! ;)
 
Član
Moguce je vise razoga... krivi diskovi ili plocice neravnomjerno potrosene,,, odi do pravog majstora da ti pogleda, nemoj te odokativna dijagnoza....
 
Početnik
kao sto rekose,najvjerovatnije diskovi..al moze biti i da su krive felge ili gume,kod mene je tako bilo..al bi ti onda treslo i dok ne kocis..
 
Oggy je napisao(la):
kao sto rekose,najvjerovatnije diskovi..al moze biti i da su krive felge ili gume,kod mene je tako bilo..al bi ti onda treslo i dok ne kocis..
ma diskovi su mu jarane milion posto.....da su gume treslo bi nebi prestajalo....;)
 
Član
morat cu mu reci da ode kod nekog malo boljeg majstora...da mu to promjeni..hvala svima
 
Član
Kakvi su ti Amortizeri??? Ja sam imao to kod Pola od starog. U ribu idem sa Polom jer mi zao BMW jednom sam gulio po terenu gdje traktor jedva ide i sjebao Amortizere kasnije na asfaltu kad kocim Polo skakce. Kad sam doso kuci i malo pogledao oba amortizera procurila :cool:

Polo danas sa novim kvacilom i Amortizerima
DSC00204.jpg


:lol:
 
Član
ovdje je covjek napisao pri brzini od 100 kad malo zakoci trese onda trese da mu je do amortizera treso bi uvjek
 
Član
Zerr je napisao(la):
ovdje je covjek napisao pri brzini od 100 kad malo zakoci trese onda trese da mu je do amortizera treso bi uvjek

Ja ali nemozes reci da su diskovi jer covjek nije rekao da mu se volan trese nego auto a izjava majstora govori da se kompletno auto trese kad koci a amortizeri su isto odgovorni za stabilitet pri kocenju npr. kod zadnje vuce kad odu zadnji amortizeri i kad slajdras zadnje gume skakcu isti je efekt kod kocenja. Ne trese uvjek kad Amortizeri odu nego samo po neravninama jer na ravnom nema razloga za amortizaciju.
 
Član
ne znam nije moje auto od jarana mi je...dok dodje on iz mostara pa cu mu govorit da ode gdje provjerit ovo sve...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top