trazim pojacalo

trazim pojacalo

Član
Za sta ti treba woofer il neke zvucnike kolko wati kolko kanala ? :D
Imam ja nekih mogu ti postom poslat stigne brzo ;)
 
Član
za woofer drug jbg neznam netreba nesto pretjerano
woofer je,pise ovako na njemu tj tuba
sal xb 12 bxc boxxer 150w power sub bass tube

e sad ja sutra navece putujem pa sam kontao da malo muzike spakujem :cool:
 
Član
Uh gdje nadje bas taj :icon_rolleyes: Moze ti bilo kakvo pojacalo na njega ,recimo ovo alpine u bridzu 160 w rms prave snage moze mu dusu vadit :D

Neg otpoji ti jedan zvucnik sa playera pa spoji taj woofer svirat ce i tako pa kupi kad se vratis sa puta sta drugo barem neki sony xplod i neko pojacalo ;););)

pa eto ja ti prodajem pojacalo a reko sam ti da spojis na plajer znaci nije mi stalo toliko da prodam jos imam 6 pojacala za prodaju xD

kazem ti svirat ce i na playeru taj woofer slobodno spoji ;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
Uh gdje nadje bas taj :icon_rolleyes: Moze ti bilo kakvo pojacalo na njega ,recimo ovo alpine u bridzu 160 w rms prave snage moze mu dusu vadit :D

Neg otpoji ti jedan zvucnik sa playera pa spoji taj woofer svirat ce i tako pa kupi kad se vratis sa puta sta drugo barem neki sony xplod i neko pojacalo ;););)

pa eto ja ti prodajem pojacalo a reko sam ti da spojis na plajer znaci nije mi stalo toliko da prodam jos imam 6 pojacala za prodaju xD

kazem ti svirat ce i na playeru taj woofer slobodno spoji ;)


ovo je 12ka jel de samo bi onda zvucnik kupio i pojacalo, da nemjenjam tubu posto je taman u gepeku
i koliko para to tvoje pojacalo da mi makar bass efekat daje
 
Član
Ma pusti ba ja mu prodajem pojacalo 1000 Wati kao javicu se i nigdje ga. 4 kanala itd. I vise nego jevtino kome treba neka se javi meni imam ja pojacalo za prodati :D
 
Član
madmono je napisao(la):
Ma pusti ba ja mu prodajem pojacalo 1000 Wati kao javicu se i nigdje ga. 4 kanala itd. I vise nego jevtino kome treba neka se javi meni imam ja pojacalo za prodati :D

prvenstveno drug kao sto sam ti rekao kad si danas poslao sms da pravim auto, i ti si rekao ako stignem do pola 3 stignem,nisam stigao ali eto.
 
Član
alen222 je napisao(la):
madmono je napisao(la):
Ma pusti ba ja mu prodajem pojacalo 1000 Wati kao javicu se i nigdje ga. 4 kanala itd. I vise nego jevtino kome treba neka se javi meni imam ja pojacalo za prodati :D

prvenstveno drug kao sto sam ti rekao kad si danas poslao sms da pravim auto, i ti si rekao ako stignem do pola 3 stignem,nisam stigao ali eto.

Ok drug nije frka ja zavrsavam u 7 ako te zanima javi se. :icon_smile:
 
Top