travian

travian

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vidio sam... ma nikog meni blizu. 'bem ti moje +/+ koordinate hehe
da se malo pohvalim, uso sam u 500 :D
 
Član
Hehehehehhehe, ma ja imam jednog iz one alijanse O i brani me i ne sikiram se! :D A evo vam igrajte i ovoga gladijatora, dobro je pravo, tu vas mogu i braniti ako vas neko bude peglao! :D:D:D

Gladatus
 
Član
legionar je napisao(la):
faya trebao si tamo naglasiti da sa istog kompa igraju npr 2  :D

ma naglasio sam ja, al skontali ba ljudi, isti pass bio, slao resurse tih dana zbog napada samo u jednom pravcu...itd. tako da su mi banovali oba i onda me pitali koji cu da odblokiraju, i ja ovaj uzmem, posto mi je ovamo bilo manje napada...tamo su me neki oko meni daleko jaci dosta napadali...
 
ma igrao na vise servera i na ovom bosnanskom ali sam se izbrisao , nick mi je bio BosnianWarrior,sada igram pasivno sa jaranom koji je u top 200 :icon_arrow::icon_arrow:,kome treba kakv savjet neka se javi
 
Član
a sto li si izbriso??? hehehe inace, uhljup mi je rodjak. znam kolko si imo belaja sa milosem i company :D
 
emir_89 je napisao(la):
a sto li si izbriso??? hehehe inace, uhljup mi je rodjak. znam kolko si imo belaja sa milosem i company :D

ma ja sam se trudio oko tih sela i sve to, sad da mi zbog gluposti uzme jos jedno selo ne dam ,radje cu da izbrisem ,a znam uljupa iz gazija ,meni je zao sto sam ja izbrisao svoju alijansu koja je bila 2 na serveru Bosnian Belay Boys,ah djaba tebi kad 5 najacih igraca ratuje protiv tebe samo zbog tvog nicka :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
znam... al su te branili do zadnje kapi krvi sto bi se reklo. mislim na gazije. uvijek pojacanja bosnianwarior.u idu... :D
 
Član
ne igram traviana...
al gladiatusa da.
pa eto isto ko hoce da pocne igrati, stranica mu je www.ba.gladiatus.org
 
Član
igram gladiatusa vec par dana i pravo mi zanimljivo postaje
a travian sam bio poceo i nekolko dana se ohladio sad mi se nada opet
 
Član
1.2. se otvara jos jedan server na travianu,ja sam tek poceo da igram na starom serveru stelim se za drugi.ako se ko registruje na drugi server nek javi ovdje nick.Mogli bi napraviti i savez BHT bh tuning team hehehe
 
Član
E ja ne znam ta sela praviti, al' zato igram MetalDamage http://s3.metaldamage.com/c.php?uid=44120
 
Član
Schumi je napisao(la):
1.2. se otvara jos jedan server na travianu,ja sam tek poceo da igram na starom serveru stelim se za drugi.ako se ko registruje na drugi server nek javi ovdje nick.Mogli bi napraviti i savez BHT bh tuning team hehehe

Treba poceti cim pocne i da se svi razvijaju odmah, ovamo dodjes on vec ima 20000 vojnika i sta ces ti tu da trazis :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top