tralalalalalaaaa

tralalalalalaaaa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: OPC by zmayich

zmayich je napisao(la):
danas sam uradio ono sto je bilo neophodno vec nekih par hiljada km prije:)
-filter goriva
-filter benzina

-promjena ulja motora - sipao sam 10w 40 magnatec castrol (zadovoljan sam)
-promjena ulja u mjenjacu (stalo 2l atf-a)
-promjena kocionog ulja (stalo oko litar dot4 ulja)
-svjece NGK (dvoglave, ne znam tacno oznaku)
-cak sam i permant skroz ispustio i nasuo 2l novog (sa vecim minusom naravno)
p.s. nasuo sam i vodicu za brisace (ovo je za sve one koji prave update kad zavrnu neki saraf:):):)

eto ga: zakljucak: promjenite sve ovo i imacete osjecaj da ste chipovali auto:)
pozz

Extrica ;) nisi im rekao da imas i filter "goriva za mlazni pogon":lol::lol::lol: eee Lulo budalo blentava ti i tvoj bi-altenator:lol::lol::lol:
 
Član
RE: OPC by zmayich

vidjam auto svaki dan,ujutro, navece, cesto si u komsiluku, auto super izgleda sve pohvale! sa farovima si pravo upecatljiv
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

odustao sam od ovog branika, vidio sam malo u praksi da je vrlo komplikovano za uradit, a i da uspijem nije sad nesto toliko posebno...
odlucio sam se za opc2 branik, e to ce tek da bude strava, a i nasao sam na OTC-u (opel team croatia) jednog momka sto radi cuda od difuzora pa cu vjerovatno raditi i zadnju karambolku:)
slike stizu:)
pozz
 
Član
RE: OPC by zmayich

svaka cast momak koji radi ima crnu astru jel tako i samj e sebi zadnji branik pravio sa difuzorima, gledao sam mu projekat a konacno neko da stavi najljepsi branik na svoju astru a to je po meni onaj sa OPC2...
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

hehehe, ovaj momak sto radi cuda od difuzora vjerovao ili ne zivi u susjednoj nam Hrvatskoj :)
a ti mislis na dragona sa crnom opc astrom...hhhaha...nije to taj, ali otprilike ce mi takav bit zadnji branik, to je to:)
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

hahahaha, bjedo jedna, izvukli ste se? nista nije piso sreca, kad ste mi pokazali da su iza mene, svezem se i kultura sve fino i pustise me:)
 
Član
RE: OPC by zmayich

ne znam vidjeo sam mu projekat na forumu sam sebi naparvio zadnji sa difuzorima crne felge 2 vrata brate "plaha astra"
 
Član
RE: OPC by zmayich

Mene nisu dirali, tebe su valjda jer si startao il zbog spojlera. Ja sam fino krenuo pa poklopio :icon_biggrin: Ajd dobro da ti nisu nista :cool:

Pun ih grad veceras, mene malo prije toga kod Remize zaganjase specijalci, zamalo me ne namlatise, neki idioti. Kao sto se trkas...

Fino ti ide autic, morat cemo se probati kad ja budem sam u autu i kad mi se ovaj mjenjac razradi. Tek ga jucer stavio, ko nov je, pa ga jos stedim :D
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

e moj sine, moraces me sacekat jedno koji mjesec...ona k* od hidraulicnog cilindra mjenjaca ili kako se vec zove pusta ulje ko benzin, trosim 5l dot4 ulja na 100km :) tako da mi kvacilo samo odvaja i slicno, to je oko 250KM i plus ruke, bice to popravljeno u mjesec dva pa cu te opet poderat:)
 
Član
RE: OPC by zmayich

Ev igy nam kvari zabavu :D

Ajd onda taman u proljece, sad ce zima, pa nista od ganje par mjeseci :icon_biggrin:

:icon_exclaim:
 
Početnik
RE: OPC by zmayich

ok evo ga "back to my car" :)
u roku od 15 dana dolazi musterija iz ugljevika, cini mi se da kupi moj fabricki branik, tako da u istom roku moram iskopirati OPC2 branik od uvazenog kolege Lee Little Dragon-a, koji je dopustio izuzetak od patenta i autorskih prava:)
ovom prilikom THNX veliki, i ocekujte slike za kao sto rekoh nekih 15-ak dana :)
pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top