Toyota Supra problem za motor,dio...

Toyota Supra problem za motor,dio...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eh dobio sam supru 3.0i u maju 2009 a u aprilu sam polozio.Vozio sam je malo brze i dero i strado mi je motor...
Izletio mi je leteci lezaj i prolupo je motor.
Otiso sam majstoru da sredi motor i reko mi je da je klipnjaca udarana i da treba uraditi radilicu.Trazio sam lezaje i klipnjacu oko mjesecan dana ali sa klipnjacom je bilo neuspjesno....
I onda sam uradio motor kako tako sa starom klipnjacom i nisam radio radilicu...
Auto funkcionise super trenutno,isto ubrzanje sve itd...
Ali prolupat ce kad tad.Stedim ga trenutno radi toga a ovkavo auto nije za stednje..
Ehhh sad me zanima zna li iko gdje nabaviti klipnjacu i djelove za Supru?
 
Član
jesi prolazio kroz ljubuški???ima jedna supra u gradu kompletna.znam da je dugo bila na prodaju.još je na istom mjestu.ako bi taj prodao dijelove nebi bilo loše....
 
s52M je napisao(la):
jesi prolazio kroz ljubuški???ima jedna supra u gradu kompletna.znam da je dugo bila na prodaju.još je na istom mjestu.ako bi taj prodao dijelove nebi bilo loše....

Znas li mozda jel 3.0 turbo ili obicna.Jer naso sam slupanu 3.0 turbo ali ne odgovaraju mi djelovi motora a momak je daje jeftino pa cu je kupiti za ostale dijelove koji odgovaraju...?
A gdje tacno kroz ljubuski.Nisam tamo bio ima 5-6 godina :D
 
Član
:icon_sad: ova je turbo!zašto nebi ubacio turbak:icon_smile: ionako kad uradiš taj motor možeš očekivati svaki dan da nešto ode...u ljubuškom kraj kružnog toka!dugo bila tik uz cestu na prodaju pa je nedavno parkirao bliže kuće.stariji je vlasnik u pitanju...
 
Ne znam dali je uopce moguce ubaciti turbaka jer su japanci komplikovani :).Ako kupim ovu slupanu imacu od turbaka motor ali je preso vise nego moj :)Moj je samo 240 000 al eto od silnih gasova stradalo :D



A znas li mozda koja je cjena bila otprilike :D....
Meni ne pada napamet da prodam Supru svoju...Jest da me ubi u pojam sa potrosnjom al... :D
 
Član
ma ubaci twin turbo a ne turbo!;) u kakvu je stanju taj turbo motor??nije bitna kilometraža.pričalo se da je ovaj pitao veću svotu za supru,što je vjerovatno i razlog zašto je nije prodao!provjerim ti sve sutra.
 
Moze.Hvala ti.
Ma ne razumijem se ja u to ubacivanje.To bi moro sa nekim odraditi i dogvoroiti se.Kaze covjek da je dobar motor al treba to sve provjierit.Oticu jedan dan sa tetkom on se razumije.On mi je i dao Supru pa pogledati i vidjeti dal je moguce ubaciti :D
 
Član
vidi u sakal metal oni prodaju samo klipnjace i karike
033781705

evo probaj ovde naruciti sta ti treba
japan auto

igmanska 44.71320 vogosca
tel./fax +387(0) 33 434 438
mob +387(0) 61 179 580
www.japanauto.ba
 
Član
možeš ubacit tubaka i mjenjač bez ikakih problema....to bi ti bilo najbolje da napraviš,jer je to ogromna razlika i sigurno ćeš bit prezadovoljan....ja za svoju Supru nabavljm dijelove u hrvatskoj u svakom ovlaštenom Toyota servisu, ni jedan dio nisam čeko duže od tri radna dana.....ja ti imam hks downpipe za taku turbo supru s kojom ćeš oslobodit 10-15 konja.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top